Horoskopi un astroloģiskā prognoze 30. janvārim

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 30. janvārim

Noskaņojums un emocionālā labsajūta šūposies, jo īpaši veco atmiņu iespaidā. Jo vairāk cilāsi senās lietas, jo dziļāk ieslīgsi sevis apraudāšanas sajūtā un pāri visam pārklāsies atriebības tumšā ēna.

Prāts parasti strādā, kamēr ķermenis atpūšas, tāpēc šodien vari nodoties domām par kādiem nepabeigtiem darbiem vai neadekvātu rīcību. Iespējams, analizēsi kādu pāridarījumu vai pagātnes notikumu.

Attiecību atmosfērā jūtama elektrības klātbūtne un gaisā jūtams sarmots un sastindzis brīnums. Gaidāma riktīga polārblāzmu izgaismota mīlas nakts.

Horoskops katrai zīmei

Auns. No liela gandarījuma līdz sarūgtinājumam. Iespējams, kāds noraidījums vai atteikums. Pie tā nekavējies. Paskaties nedaudz tālāk un ieraudzīsi atzinības un kāda cilvēka lielās simpātijas.

Vērsis. Prāts parasti strādā, kamēr ķermenis atpūšas, tāpēc šodien vari nodoties domām par kādiem nepabeigtiem darbiem vai neadekvātu rīcību. Iespējams, analizēsi kādu pāridarījumu vai pagātnes notikumu.

Dvīņi. Sirds lietas nodarbinās tavu prātu un traucēs darbu. Gribēsies mesties dārgā apskāvienos ar aizsietām acīm. Tikai nesasteidz, atver actiņas un no distances paskaties uz savu iekāres objektu.

Vēzis. Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var nopietni sarūgtināt vai riktīgi izvest. Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi, un viss nokārtosies.

Lauva. Attiecību atmosfērā jūtama elektrības klātbūtne, un gaisā jūtams sarmots un sastindzis brīnums. Gaidāma polārblāzmu izgaismota mīlas nakts. Sāksi ar nevainīgu brīnumsvecīti, kas var beigties ar tavu un partnera dēmonu cīņu par ietekmi.

Jaunava. Tik ļoti gribēsies, lai darbā tevi saprot, bet šie taču nesaprot. Tā kā sazvērējušies. Viss atduras pret neredzamo pretestību. Bet šai neredzamajai pretestībai ir tendence izgaist.

Svari. Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes nevar piepildīties šodien uz vakara pasaciņas laiku. Noķer iedvesmu no tā, kas jau sasniegts un apmīļo tos, kas jau tavā ligzdiņā.

Skorpions. Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā, un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko “cepties” par lietām un attiecībām, kuras nekur neved.

Strēlnieks. Noskaņojums un emocionālā labsajūta šūposies, jo īpaši veco atmiņu iespaidā. Jo vairāk cilāsi senās lietas, jo dziļāk ieslīgsi sevis apraudāšanas sajūtā un pāri visam pārklāsies atriebības tumšā ēna.

Mežāzis. Nedomā par visām neskaitāmajām atbildībām ik mīļu brīdi. Vai nu sagrupē un sakārto darba un privātās dzīves prioritātes, vai arī meklē kādu aptieku un lūko pēc nervu zālēm.

Ūdensvīrs. Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavā dzīvē nav no priecīgajiem un spārnojošajiem. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepazīstamiem kadriem.

Zivs. Sakārtošanas un tīrīšanas gars tevi šodien neparko nepamet. Velti rūpes savam datoram un līdzīgām ierīcēm, sakārto failus, iztīri miskastes un izdzēs vecās, aktualitātes zaudējušās sarakstes. Daudz gaismas un vēl vairāk gaisa uzradīsies tavā dzīvē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!