Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. janvārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. janvārim

Šodienas vadmotīvs – gatavība gāzt galdus un iekarot jaunas virsotnes vai birojā pārvietoties uz prestižāku vietu.

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties, neiesaistīsies un iestāsies mieriņš.

Būsi izdomājis kādus jauninājumus vai reorganizāciju, ko uzreiz centīsies īstenot. Darbabiedri par to būs sajūsmā un labprāt iesaistīsies.

Mīlestībā valdīs bezvārdu saprašanās – varbūt viss pa svētku dienām izrunāts. Otra vēlmēm un vajadzībām nekādu lielo uzmanību nepievērsīsi, pašam savu pietiekami.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neiesaisties nekādās jaunās darījumu būšanās vai darba attiecībās, vēl nedaudz nogaidi un sagatavojies pārmaiņām. Šodien atvēli laiku sarunā ar vecajiem draugiem un esošajiem kolēģiem.

Vērsis. Šodienas jauno problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – meditāciju vai pastaigu –, lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Dvīņi. Šodien tu jutīsies respektēts un atzīts – darbabiedri un arī priekšnieki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri, tavuprāt, bija tavas bedres racēji.

Vēzis. Īstais laiks nākotnes plānu kalšanai – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus plānus izraksti līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu cilvēku, kuram ir gan vīzijas, gan taktikas pieredze.

Lauva. Darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus. Būsi izdomājis kādus jauninājumus vai reorganizāciju, ko uzreiz centīsies realizēt. Darbabiedri par to būs sajūsmā un labprāt iesaistīsies.

Jaunava. Katrs notikumu pagrieziens pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavus ierosinājumus un pilnīgi netradicionālo notikumu traktējumu, redzot tajos iespējas, nevis zaudējumus.

Svari. Kāda cilvēka intriģējošā uzmanība, kuru nespēji saskatīt un novērtēt gada nogalē, šodien kļūs saprotama un acīmredzama. Viss, kas vajadzīgs dzīvei. Tikai trūkst pašpārliecības, tāpēc notici, ka viss ir iespējams.

Skorpions. Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no visādām ķibelēm, kritieniem, sitieniem, jo galva šodien vēl pēcsvētku mākoņos.

Strēlnieks. Lielo rosību no sevis un citiem ne tikai gaidīsi, bet pieprasīsi. Tevi būs pārņēmis reorganizatora dzinējspēks. Izrīkosi visus savā tuvumā esošs un no tā emocionāli uzlādēsies.

Mežāzis. Ļaujies un vienkārši notici vēlamo pārmaiņu iespējām. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kā viss risinās. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Ūdensvīrs. Mīlestībā valdīs bezvārdu sadarbība un saprašanās – varbūt viss pa svētku dienām izrunāts. Otra vēlmēm un vajadzībām nekādu lielo uzmanību nepievērsīsi, pašam savu pietiekami.

Zivs. Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet, ja kaut ko esi nodomājis iegūt, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais atbalsosies tālu un ilgi. Vēl atlikušo naudiņu gan nevajadzētu tērēt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru