Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. februārim

Šodien nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Atgadījumi var uzkrist uz galvas vai skart kādu citu ķermeņa vietu, tāpēc vajadzīgs darba apģērbs, ķivere un prātīga visādu braucamo stūrēšanas maniere.

Darbā vēlams nodrošināties vai apdrošināties pret krāpniekiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Partnerattiecību virzītājspēks būs dabīgā cilvēcīgā vēlme pēc fiziskās tuvības. Šodien pētīsi uz kādiem varoņdarbiem intīmajos kuluāros spējīgs tavs partneris. Viņš vai viņa, protams, darīs to pašu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Vērsis. Partnerattiecību virzītājspēks būs dabīgā cilvēcīgā vēlme pēc fiziskās tuvības. Šodien pētīsi uz kādiem varoņdarbiem intīmajos kuluāros spējīgs tavs partneris. Viņš vai viņa, protams, darīs to pašu.

Dvīņi. Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Vēzis. Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt ceturto ātrumu.

Lauva. Atgadījumi var uzkrist uz galvas vai skart kādu citu ķermeņa vietu, tāpēc vajadzīgs darba apģērbs, ķivere un prātīga visādu braucamo stūrēšanas maniere. Kāds cilvēks izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes epizodi. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības cildenumu.

Jaunava. Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Svari. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Skorpions. Darbā vēlams nodrošināties vai apdrošināties pret krāpniekiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem. Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē būs jāliek lietā.

Strēlnieks. Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

Mežāzis. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Ūdensvīrs. Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Zivs. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru