Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

Šodien vairāk gaismas tiks un enerģija vairosies, ja sirdi nenoslēgsi un nenocietināsi. Emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Tomēr, paturot prātā, ka šodien ir darba diena, risini šo jautājumu profesionālas darbības koridoros, kabinetos, veikalos un citās vietās, kur notiek mentālās un fiziskās enerģijas pirkšana un pārdošana.

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar vadības noskaņojuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu un kolēģu rīcības izsekošanai.

Partnerattiecībās jāspēlē uz gruntīgām likmēm. Jāriskē, pat ja nedaudz bail no atraidījuma. Respektē otra tiesības un neatkarības alkas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien priekšnieks nostāsies tavā pusē, tāpēc met pie malas lielās bailes un neizdošanās priekšnojautas. Ja būsi ietērpies baiļu skafandrā, nekādi nevarēsi demonstrēt savas labākās prasmes un iemaņas.

Vērsis. Tavu dienu var sasildīt kāds unikāls notikumu pavērsiens. Iespējams, gūsi kādu milzīgu morālu gandarījumu, pateicību vai apbalvojumu. Pozitīvais saviļņojums paātrinās asinsriti un veicinās darboties gribu.

Dvīņi. Apbruņojies ar pacietību un uzņemies papildu slodzi, neskatoties uz fiziskām vai sadzīviskām grūtībām. Tikai tā tu varēsi iekarot vietu pie galda kā līdzvērtīgs sarunu biedrs un partneris.

Vēzis. Šodien izmisīgi meklēsi pozitīvas emocijas. Izbaudi notikumus, atrodoties to epicentrā. Situāciju attīstības ātrums būs krietni virs vidējā, tāpēc būs jāpucē zābaki un jāpārvietojas rikšiem vien.

Lauva. Šodien var izpausties tavas neciešamākās rakstura īpašības, īpaši valdonīgu un hiperpārliecinātu cilvēku sabiedrībā. Galvenais – nebaidies izteikties un piedomā pie savu prasību vai vajadzību adekvātas ietērpšanas vārdos.

Jaunava. Izkalkulē īsto brīdi un īsto vietu, lai nepalaistu garām visas labās iespējas. Iegūsi jaunus sabiedrotos gan darba vidē, gan paziņu lokā, ja neaizbiedēsi viņus ar savu pārlieku autoritatīvo uzvedību.

Svari. Esi pragmatisks un neļaujies visādiem vieglās un ātrās peļņas kārdinājumiem. Kārdinošās finanšu spēlītes un mahinācijas, galu galā, izvērsīsies tukšos burbuļos un iztērētā enerģijā.

Skorpions. Profesionālajās partnerattiecībās jāspēlē uz vislielākajām likmēm. Jāriskē, pat ja nedaudz bail no atraidījuma. Vēlies maksimumu un ceri uz neiespējamo, un tu neaiziesi tukšām rokām.

Strēlnieks. Nešķied laiku tukšām pļāpām un bezjēdzīgām sarakstēm. Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar vadības noskaņojuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu un kolēģu rīcības izsekošanai.

Mežāzis. Ļoti labi spēsi saprasties ar dumpiniekiem, traucētājiem vai pieņemtās kārtības neievērotājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Tevī nebūs nosodījuma vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Ūdensvīrs. Tevi šodien raustīs pretrunīgas sajūtas – patiesi izbaudīsi mīļoto panākumus un būsi aizkaitināts par pat neuzkrītošām sāncensības izpausmēm. Šādā situācijā atceries respektēt otra tiesības un neatkarības alkas.

Zivs. Šodien tev būs sarežģīti savas izjūtas ietērpt sakarīgos vārdos. Jo lielāka būs spriedze, jo neprognozējamāka tava rīcība. To var novērst – kārtīgi fiziski pastrādājot.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru