Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. februārim

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. februārim

Pēdējā februāra diena ir kā radīta, lai jau daudz vieglāk un pavasarīgāk paskatītos uz dzīvi. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi klusumam. Vienkārši piesēd parkā uz soliņa, uz savas mājas sliekšņa vai apturi mašīnu kādā meža ielokā un ievelc gaisu. Jūti, ārā smaržo pavasaris!

Emocionāli jutīsies atslābis un draudzīgi samiernieciski noskaņots. Visā meklēsi psiholoģisku komfortu un mieru.

Partnerattiecībās valdīs vēlme sadarboties un lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes vīzijas ļoti mierīgā un filozofiskā garā, kas partnerī neradīs emocionālas tektoniskās kustības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Beidzot enerģijas sāk kustēties. Kā jau tuvojoties sulu laikam. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības mājās ar mīļoto cilvēku vai varbūt dzīvnieku. Vari atgūt iekavēto un saremontēt salauzto.

Vērsis. Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Dvīņi. Ļoti atbildīgi izturēsies pret mēneša noslēguma procedūrām, atskaitēm un bilancēm. Kad visas saistības būs izpildītas, atlaidīsi iekšējās stīgas un pat atļausies nosvinēt padarīto.

Vēzis. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi klusumam. Vienkārši piesēd parkā uz soliņa, uz savas mājas sliekšņa vai apturi mašīnu kādā meža ielokā un ievelc gaisu. Jūti, neskatoties uz nakts spirgtumu, ārā smaržo pavasaris!

Lauva. Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja tev šādu atbildību nav, padomā par iespējām nedaudz uzfrišināt savu tēlu pavasara iznācienam.

Jaunava. Šodiena piemērota, lai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Kādam no tavējo pulka noteikti būs vajadzīgas izpalīdzīgas rokas. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

Svari. Šodien vari iznesties draugu kolektīvā ar savām izcilajām loģikas un cēloņu-seku pārzināšanas prasmēm. Demonstrēsi arī praktiskās iemaņas. Neslēp sveci zem pūra un padalies ar savu pieredzi.

Skorpions. Ja gadījumā ir palicis kāds neizrunāts sakāmais, šodien par to aizmirsti un nesāc virināt veco skapju durvis. Kas bijis – bijis. Labāk nododies aktīvai darīšanai vai arī nedarīšanai. Aizbrauc uz Ventas rumbu – tiešā vai pārnestā nozīmē.

Strēlnieks. Visi darbi un nedarbi, kas saistīti ar mehānismiem, mašīnām, iekārtām ies kā smērēti. Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Minētās pariktes labāk darbini ārpus mājas – darbā, pagalmā vai mežā.

Mežāzis. Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai būvei. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Ūdensvīrs. Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpusē. Tavos matos iepūtīs pavasarīgs vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Zivs. Vari paeksperimentēt ar komunikācijas metodēm. Šķiet, tavi draugi vai paziņas jau kādu laiku tevi nedzird. Vai arī sacītais ir tik pierasts, ka neizraisa nekādas emocijas. Tad nu šodien ļauj vaļu pašizpausmei un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!