Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

Šodienas enerģētika tevi var mēģināt ievilkt nepamatotā pesimisma purvā. Ja ļausies sanīkšanai un spārnu nolaišanai, depresīvās enerģijas tevi ievīstīs savā segā un no rosīšanās tāds čiks vien sanāks. Apzinoties iespējamo situācijas attīstību, izvairies no vampīriskiem cilvēkiem un neabsorbē informāciju, kura pazemina dzīves tonusu.

Darbā un biznesā lietas bīdīt ar caursišanas metodi neizdosies, bet ar sadarbības un koleģiāla atbalsta metodēm var izdoties samērā veiksmīgi. Paļaujies uz pienākumu un kompetences sadali un neapšaubi citu aroda prasmes. Šodien saliedētā grupā vai kolektīvā būs liels spēks.

Uzkrāto nogurumu vislabāk noņems mīļotā cilvēka dziedējošās rokas, tāpēc lūdz, lai tev pamasē muguru un pēdiņas. Vairāk arī neko negribēsies.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Gribēsi atrisināt problēmu vienkārši pametot notikuma vietu – vai tā būtu darba vieta vai dzīves vieta. Kad būsi atdzisis, sapratīsi, ka tik radikāliem soļiem tev nepietiek ne naudas, ne dūšas.

Vērsis. Šī otrdiena var atnest iespaidīgu nesaskaņu taifūnu tavā darba vietā. Vienoties par kopīgu platformu kādā projektā vai darba uzdevumā būs gandrīz neiespējami, kas darbu novedīs pilnīgā strupceļā. Gatavojies pārgājienam pie bosa uz paklāju.

Dvīņi. Apstākļi tevi var mēģināt ievilkt nepamatotā pesimisma purvā, bet tev jāmēģina saskatīt zelta žagariņi, pie kuriem tverties. Uzkrāto nogurumu vislabāk noņems mīļotā cilvēka dziedējošās rokas, tāpēc lūdz, lai tev pamasē muguru un pēdiņas. Vairāk arī neko negribēsies.

Vēzis. Šodien nebāz savu degunu lietās, kuras neattiecas uz tevi. Daži informācijas avoti var atklāt patiesību, kura tevi ļoti nomāks. Padomā, vai reizēm nav labāk dzīvot saldā neziņā, nekā drūmā atklāsmē.

Lauva. Darbā var iegadīties kāda grandioza iespēja. To piespēlēs kāds no vadības vai sadarbības cilvēkiem. Nemeklē neesošus argumentus, lai to noraidītu, kā arī neļauj savam dzīvesbiedram iejaukties tavos profesionālajos plānos.

Jaunava. Izvairies no vampīriskiem cilvēkiem un neabsorbē informāciju, kura pazemina dzīves tonusu. Nogurumu un negatīvās enerģijas vēlams nomazgāt siltā vannā vai kādā citā ūdens procedūrā.

Svari. Paļaujies uz pienākumu un kompetences sadali un neapšaubi citu aroda prasmes. Šodien saliedētā grupā vai kolektīvā būs liels spēks. Liec lietā nesamākslotu diplomātiju, ja vēlies atraidīt kāda cilvēka uzmanības apliecinājumus.

Skorpions. Ja ļausies sanīkšanai un spārnu nolaišanai, depresīvās enerģijas tevi ievīstīs savā segā un no rosīšanās tāds čiks vien sanāks. Atrodi apmierinājumu arī sava darba rutinizētajos procesos. Ja tas neizdodas, vismaz priecājies par naudu, kuru saņem pārāk nepiepūloties.

Strēlnieks. No otrdienas pasīvā līdzsvara stāvokļa tevi izsitīs dzīvesbiedrs vai kāds ģimenes loceklis, kurš nerēķinoties ar ģimenes budžetu un citiem objektīviem apstākļiem, būs investējis kādā dārgā un apgrūtinošā pasākumā. Šovs tikai sākās.

Mežāzis. Darbā un biznesā lietas bīdīt ar caursišanas metodi neizdosies, bet ar sadarbības un koleģiāla atbalsta metodēm var izdoties samērā veiksmīgi. Šodiena var likt pamatakmeni kādam dienesta romānam vai arī var izvērsties garā un skaistā draudzībā.

Ūdensvīrs. Galvenā dienas nodarbošanās būs tevi interesējošas informācijas ganīšana par kādu lietu, kuru vēlies iegādāties. Tātad darbā būs tikai imitācija un laika nosišana. Būtu labi savu pirkumu ieceri realizēt pēc iespējas ātrāk, lai nenobumbulētu visu nedēļu.

Zivs. Tavu darba režīmu un ražīgumu šodien nevarēs ietekmēt ne ar burkānu, ne ar pātadziņu. Vēl joprojām dzīvosies pārdomās par nedēļas nogalē sastrādāto vai piedzīvoto. Veselības taupības nolūkos centies ātri iet pie miera.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru