Horoskopi un astroloģiskā prognoze 24. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 24. februārim

Pirmdiena atnākusi ar nepieciešamību sagatavot tuvākā laika plāniņu tavas pašizpausmes realizācijai. Viegli siltas enerģijas mīsies ar agra pavasara saules pirmajiem stariem. Šo noskaņu dēvē par cerību, un, pat ja esi fatālists, dienas atmosfēra tev liks noticēt, ka viss notiek uz labu.

Darbā un biznesa aprindās šodien notiks spēle ar atklātām kārtīm. Nebūs jākaļ viltīgi atkāpšanās un konkurentus maldinoši plāni. Vienīgais brīdinājums attiecas uz pārliekas paļāvības izrādīšanu cilvēkiem, kuri ir pavisam sveši un nezināmi.

Visās attiecību formās šodien dominēs ilgas pēc klusas līdzās būšanas. Īstais laiks, lai bezvārdu klusumā paklaiņotu pa ielām. Laiks, lai dzirdētu nejauši un pa jokam pateikto.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien ieklausies citu sacītajā, pat ja tas ir tikai starp citu vai pa jokam. Jebkurā jokā ir daļa patiesības. Savas domas un pārliecības labāk paud ieteikumu, pieņēmumu vai jautājumu formā.

Vērsis. Dienas draudzīgā enerģija ļaus atgriezties un līdz galam atrisināt kādus senus strīdu jautājumus ar draugiem vai kolēģiem. Šoreiz rezumē būs vienbalsīgs un visas iesaistītās puses laimīgi apmierinātas.

Dvīņi. Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Vēzis. Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kurā savulaik esi ieguldījis savu sirdi.

Lauva. Vieglais un nepiespiestais dienas riksis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā prāta vētrā vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Jaunava. Viens šodien negribēsi būt un jebkurā vietā atradīsi cilvēkus, ar kuriem pačupoties. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, saņemsi atbalstu pareizā risinājuma meklējumos.

Svari. Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi paņem bariņā. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni baltie laukumi, meklē iespējas to aizkrāsošanai.

Skorpions. Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana.

Strēlnieks. Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis tukšām pļāpām. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Mežāzis. Ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības, piedāvā doties izbraukumā, kur varēsiet paplašināt redzesloku un iegūt citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Ūdensvīrs. Brīnišķīga diena, lai saņemtu atbildes uz mulsinošiem jautājumiem.. Tikai nedomā sevi esam pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Vēlāk par to padomāsi.

Zivs. Šodien izcelsies uz apkārtējo fona, pateicoties savai pāri plūstošajai enerģijai, zinātkārei un brīnišķīgajai humora sajūtai. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru