Horoskopi un astroloģiskā prognoze 23. janvārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 23. janvārim

Asumus izlīdzinošais noskaņojums un labvēlīga attieksme pret notiekošo šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo Supermenu sapūstajā miglā, bet pieslēgt veselo saprātu.

Profesionālajā jomā ir iespējami jauni uzsākumi. Visas lietišķās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda pasākuma dzīvotspēju. Partnerattiecībās intelekts dod galīgi aplamus padomus. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Labvēlīga attieksme pret notiekošo šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo Supermenu sapūstajā miglā.

Vērsis. Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties, nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu, vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Dvīņi. Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Vēzis. Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves jomās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies jaunām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Lauva. Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Jaunava. Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Svari. Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Skorpions. Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Strēlnieks. Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot jāvingrina savs mugurkauls.

Mežāzis. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Ūdensvīrs. Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

Zivs. Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru