Horoskopi un astroloģiskā prognoze 18. maijam

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 18. maijam

Diena būs caurausta patīkamiem, iepriecinošas saskarsmes radītiem emociju dzīpariem. Pavasara kulminācijas enerģijas apvienojumā ar cerību uz drīzu dziedējoša siltuma vilni, tevī uzvārīs visas dziņas, amizēties prieku, pašapziņu, vēlmi darboties un šiverēties.

Tā kā ir gandrīz jau pēdējais brīdis atrast sev kādu sirdsāķīti, lai vasara nebūtu jāpavada cēlā vienatnē, vari apmeklēt kādu izklaidējošu vai apreibinošu pasākumu ar ļoti konkrētiem nolūkiem. Tikai izvairies kļūt par cietumnieku savām ilūzijām un fantāzijām.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tev būs nepieciešama liela dūša un milzīga sevis kontrolēšanas prasme, lai neuzspridzinātu savu vistuvāko vidi. Radinieku provokācijas būs slēptas un pat bez nodoma, bet tavas uztveres antenas saņems nedaudz izkropļotus signālus.

Vērsis. Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas gan uz saimnieciskiem darījumiem, gan pirkumiem. Nepareizas rīcības gadījumā vēl ilgi sajutīsi to sekas.

Dvīņi. Šodien parādīsi, ka arī viens vari gan celt, gan nest to smagumu, kas paredzēts vairākiem. Tev ir jābūt nelabojamam optimistam un ar šo attieksmi jāaplipina visi tuvinieki.

Vēzis. Ja būsi nolēmis noslēpt rīcību, ar kuru nelepojies, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Galvenais ir nesapīties sacītā un nepateiktā pinekļos.

Lauva. Šodien lēnu garu vadi sarunas vai iesaisties debatēs bezkaislīgi. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo nedaudz rūkto pieredzi. Un nekādā gadījumā neķeries pie vārdiem, kurus parasti nevar sameklēt vārdnīcās.

Jaunava. Tavu īpašumu var piemeklēt kāda ķibele, tāpēc vēlams nedoties tālumā, lai operatīvi vari novērs radušos bojājumus. Bet ar vecākiem un bērniem centies sazināties pieklusinātos toņos, jo viņi šodien tādi jūtīgi.

Svari. Šodien atrisini problēmu līdz galam un iznīcini intrigu perēkli ar visām tā saknēm un atvasēm. Tava izlēmība ietekmēs tuvinieku labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Skorpions. Šodien atjaunosi ilgi gaidīto psiholoģisko līdzsvaru un pakāpeniski atgriezīsies uz daudz maz apgaismotas dzīves šosejas. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Strēlnieks. Vari veidot jaunas draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem draugiem un mīļākajiem, bet nu jau ar svaigu skatu. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Mežāzis. Joprojām naudas pelnīšanas jautājumi iekrāso tavu noskaņojumu. Būs jāizšķiras starp riskantu pasākumu un garantētiem ienākumiem. Apsverot piedzīvojumu, izvērtē arī iespējamos draudus.

Ūdensvīrs. Šodien vari iekulties vai piedzīvot ne tikai romantiskus, bet arī samērā bīstamus, piedzīvojumu. Īpaši piesargies, ja esi tālu no mājām un svešos medību laukos. Ja izvēlēsies palikt mājās, būs mierīgāk, tomēr kādam no tuviniekiem var nepatikt tava komunikācijas maniere.

Zivs. Atgriezies pie sev neraksturīgā reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem. Izlēmība un sauss aprēķins mazinās emocionālās sāpītes.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!