Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. februārim

Šodien būsi pielējis pilnas kannas ar degvielu tālu ceļu mērošanai. Varēsi un gribēsi paveikt vairāk, nekā prasa tavi tiešie pienākumi un atbildības.

Darba kolēģu neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, liks tev sajusties kā izstumtajam. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos. Ļoti rūpīgi jāattiecas pret finanšu atskaitēm un to uzraudzības pārstāvjiem. Viņi var apžēlot vai sodīt, tāpēc nelec uz ecēšām.

Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt krokusiņi. Tie parasti uzplaukst, ja attiecību temperatūra kādu brīdi ir stabili virs nulles.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Vērsis. Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildu slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Dvīņi. Iespējams, piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Vēzis. Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

Lauva. Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Jaunava. Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Svari. Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, laimesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Skorpions. Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai agrāk neizrunātu lietu dēļ.

Strēlnieks. Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Mežāzis. Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Ūdensvīrs. Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Zivs. Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt krokusiņi. Tie parasti uzplaukst, ja attiecību temperatūra kādu brīdi ir stabili virs nulles.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru