Horoskopi un astroloģiskā prognoze 16. decembrim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 16. decembrim

Šodienas jutekliskā enerģētika diktēs tavas izpausmes un iekrāsos norises. Instinkti dominēs pār prāta radītājām konstrukcijām.

Darbā var parādīties daudzsološas iespējas, bet tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ palaidīsi darbiņus pašplūsmā. Paļaujies uz vadītāju rāmumu un viedumu, tad jums visiem klāsies labāk.

Šodien starp dzimumiem pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks, un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Veidojot jaunās iepazīšanās, galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās, galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Vērsis. Pat ja būsi personisko attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Dvīņi. Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Vēzis. Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Lauva. Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks, un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Jaunava. Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Svari. Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā, kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Skorpions. Tevi var iemanipulēt citu konfliktā ,un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Strēlnieks. Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Mežāzis. Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Ūdensvīrs. Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Zivs. Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru