Horoskopi un astroloģiskā prognoze 13. janvārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 13. janvārim

Šodien jāizvairās no visādiem izaicinātājiem un provocētājiem. Neiecietība var būt par iemeslu šodienas saskarsmes izpausmēm.

Darba vidē šī īpašība stimulēs aizkaitināmību, demonstratīvu durvju ciršanu un padoto terorizēšanu. Ja pats esi padotā krēslā, būtiski ir sēdēt klusi un nedīdīties, jo vari saņemt izsaukumu sniegt paskaidrojumus un rājienus. Nerādīšanās ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Attiecības tuvā vidē skaidrosi no pozīcijas es un pārējie. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo. Glābiņu var meklēt kādā kopējā atslābināšanās un baudīšanas pasākumā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Darba vide stimulēs aizkaitināmību, demonstratīvu durvju ciršanu un padoto terorizēšanu. Ja pats esi padotā krēslā, būtiski ir sēdēt klusi un nedīdīties, jo vari saņemt izsaukumu sniegt paskaidrojumus un rājienus. Nerādīšanās ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Vērsis. Esi tālredzīgs, nosvērts un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas problēmsituācijas pie otras sagādās vislielākās raizes.

Dvīņi. Tavs šodienas moto – neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar aizkaitinājumu. Neizrādi savu vājumu vai nezināšanu un atrodi kādu argumentu, lai strīdīgos jautājumus atliktu uz citu dienu.

Vēzis. Tavā ceļā var gadīties cilvēki ar sagādātiem argumentiem, kas var nopietni kompromitēt tavus priekšlikumus vai plānus. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo.

Lauva. Ja šodien aizskars tavas vājās vietas, uzsprāgsi kā Jaungada salūta raķete un dzirksteles lidos uz visām pusēm. Tiks gan vainīgajiem, gan nejaušiem garāmgājējiem.

Jaunava. Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem zaudējumiem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Svari. Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Skorpions. Attiecības tuvā vidē skaidrosi no pozīcijas es un pārējie. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo. Glābiņu var meklēt kādā kopējā baudīšanas pasākumā.

Strēlnieks. Lai kā tevi kaitinās ierobežojumi, noteikumi un aizrādījumi, šodien tieši šo priekšrakstu ievērošana tev palīdzēs nesavārīt ziepes un nenoraut kāda darba izpildes termiņu.

Mežāzis. Šodien jāizvairās no visādiem izaicinātājiem un provocētājiem. Neiecietība var būt par iemeslu šodienas saskarsmes izpausmēm. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo.

Ūdensvīrs. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Neizrādīšanās ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Zivs. Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku. Ja tu esi kāda uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar tā izvirzītajiem noteikumiem. Neveiksmes gadījumā tas tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru