Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. novembrim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. novembrim

Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Darbā lietas būs produktīvas, ja, kontaktējoties un tiekoties ar cilvēkiem, būsi tiešs un atklāts, apspriežot problēmas. Tas vairos savstarpējo uzticēšanos. Rīta cēliens labvēlīgs sapulču rīkošanai.

Romantisko attiecību aspekti ar iespējamajiem pavērsieniem tajās, emocionālās atvērtības dēļ šūpos tevi no vienas galējības otrā. Tikmēr tikšanās ar draugiem būs sirsnīgas un iedvesmojošas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies, ja atzīsi problēmas un necentīsies slēpt reālo situāciju.

Vērsis. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz nokaunināts vai aizvainots. Tas labi un liecina par to, ka viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs. Šodien cilvēki novērtēs tavu atklāto un tiešo valodu.

Dvīņi. Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, bet būtiskākais saprast cilvēku ķermeņu valoda. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Vēzis. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un ētiskie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, sanervozēsies, sakreņķēsies, nakts mieru iztraucēsi.

Lauva. Romantisko attiecību aspekti ar iespējamajiem pavērsieniem tajās, dēļ emocionālās atvērtības, šūpos tevi no vienas galējības otrā. Tikmēr tikšanās ar draugiem būs sirsnīgas un iedvesmojošas.

Jaunava. Nonāksi aci pret aci ar faktu vai situāciju, kuru līdz šim vieglprātīgi ignorēji. Ja spēsi atklāti uzlūkot notiekošo, apzināsies un atzīsi savas kļūdas, tad izeju atradīsi. Pat vairākas.

Svari. Senās attiecības – maģiskas, neatvairāmas, atkal tevi var ievilkt, pat pret tavu gribu. Demonstrē gribu un kontrolē savas jūtas. Vari atļauties brīvdomību un brīvības mīlestību.

Skorpions. Šodien spēsi ātri un atjautīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā bedrē, mazliet saslapināsi kājas un tad viegli atradīsi pareizāko izeju, pa kuru atgriezties drošībā.

Strēlnieks. Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Mežāzis. Galīgos lēmumus nepieņem un visas garumzīmes atvadu vēstulē arī necenties salikt. Cik nu tavos spēkos, izmanto sev ne pārāk raksturīgo diplomātijas mākslu. Nenoniecini otra viedokli, bet novērtē atklātību.

Ūdensvīrs. Drošība pirmajā vietā – tā ir šīs dienas dominante. Ja kāds no taviem līdzcilvēkiem ir noslēdzies un nelaiž tevi klāt, esi apķērīgs un meklē spraudziņas, pa kurām piekļūt viņa sirdij vai prātam, vai abiem.

Zivs. Savas baudas turi grožos. Bet daba liks maņām bangot, tāpēc padomā par visiem drošības pasākumiem šajā kontekstā. Savus pretiniekus vari pārvērst par saviem draugiem. Pārliecināšanas prasmēs būsi līmenī.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru