Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. martam

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. martam

Ceturtdien būs vien jāatver logi un durvis, lai ielaistu gaismu un prieku. Vajadzētu meklēt iespējas lietas racionalizēt, lai izbrīvējas laiks pavasarīgiem priekiem. Prāts uz pasauli lūkosies skaistām acīm, tā kā domā, analizē un racionalizē. Darbā un biznesā vēlams lielāko uzmanības devu veltīt, plānojot dažādas tikšanās, sapulces, pieredzes apmaiņas braucienus. Šodien der veikt pirkumus, kas saistīti ar profesionālo vajadzību apmierināšanu un sava lietišķā tēla uzlabošanu.

Partnerattiecībās uzspīdēs jaunas iespējas. Jūtas uzziedēs ātri kā pavasara krokusi piesaulītē. Lai draiska dzīvošanās!

Horoskops katrai zīmei

Auns. Var nākties dzirdēt solījumus no cilvēkiem, kuri parasti ir skopi savu apņēmību paušanā. Ja situācija nedeg un kurpe nespiež, nogaidi kādu nedēļu, pirms slēdz vienošanos.

Vērsis. Tikšanos ar iecerēto vēlams apvienot ar skaistumkopšanas procedūru, kādu kafejnīcas apmeklējumu vai ļaujoties iepirkšanās vilinājumam. Skaistums un sarunas vienos.

Dvīņi. Šodien der veikt pirkumus, kas saistīti ar profesionālo vajadzību apmierināšanu un sava lietišķā tēla pilnveidošanu. Izmanto radušās iespējas, lai uzsvērtu savas personības neatvairāmās šķautnes.

Vēzis. Izmanto asprātību un saldu mēli, lai atvērtu durvis un sirdis, kuras tev bija slēgtas. Nevarēsi ieslēgties istabas vai kabineta četrās sienās. Būs vien jāatver logi un durvis, lai ielaistu gaismu un prieku.

Lauva. Darbā vēlams lielāko uzmanības devu veltīt, plānojot pieredzes apmaiņas braucienus. Vajadzētu meklēt iespējas lietas racionalizēt, lai izbrīvējas laiks pavasarīgiem priekiem. Neklausies mazāk veiksmīgu cilvēku skepticismā.

Jaunava. Prāts uz pasauli lūkosies skaistām acīm, tā kā domā, analizē un racionalizē. Partnerattiecībās uzspīdēs jaunas iespējas. Jūtas uzziedēs tik ātri kā pavasara krokusi piesaulītē. Lai draiska dzīvošanās!

Svari. Šodien sarunām un pārrunām ir galvenā vieta tavā dzīvē. Tikai rēķinies, ka visi dialogi, kuros iesaistīsies, beigsies ar to, ka partneri paturēs pēdējo vārdu. Partneru idejas būs ļoti materiālistiskas, bet laika prasībām atbilstošas.

Skorpions. Ja būsi nokārtojis visus morālos parādus, vari ar pilnu krūti mesties jaunu piedzīvojumu kaldināšanā. Jaunās aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un pavērt apvārsni uz jaunām iespējām.

Strēlnieks. Šodien būs jāatver visi logi un durvis mēģinot saredzēt, kas notiek plašajā pasaulē. Iespējami notikumi var tevi ieraut savā virpulī, kas var izraisīt ne vienu vien situāciju, paverot negaidītu iespēju vārtus.

Mežāzis. Tava romantiskā puse šodien būs īpaši labi saskatāma. Tas neattiecas tikai uz personīgajām attiecībām, bet izpaudīsies arī citās dzīves jomās. Ja esi iesaistīts valsts lietās vai lielajā biznesā, neslēp savu cilvēcisko seju.

Ūdensvīrs. Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Izjustiem un vēlmes enerģijas lādētiem sapņiem ir tendence piepildīties.

Zivs. Biznesa partnerattiecību virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme nopelnīt. Uzmanīgi attiecies pret glaimiem, uzslavām un pārāk rožainiem solījumiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!