Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. februārim

Viss norāda uz to, ka trešdien toni diktēs tādas enerģijas, kuras tevi piespiedīs koncentrēties visu to pienākumu pildīšanai, kuri nodrošina tavus ienākumus. Skanošais būs, tikai jāpraktizē pašdisciplīna un punktualitāte tā ieguldīšanā vai tērēšanā.

Biznesa un darba vidē svarīgi ir nesavārīt ziepes ar svešu naudu un neizgāzt ilgi plānotus projektus vai pasākumus.

Attiecību valstībā nevajadzētu mēģināt mīlas spēli ar vairākiem kandidātiem. Pat ja tev pietiks drosmes un viltības šādam gājienam, beigās būsi vientuļais zaudētājs.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tikai nesamulsti un nesakaunējies, satiekot cilvēku, ar kuru veidojas momentāna emocionāli intelektuālā saikne. Izmanto šo reto izdevību, lai iegūtu saprotošu sarunu biedru, pat necerot uz ko vairāk. Tomēr neko nevar zināt.

Vērsis. Šodien nāksies samierināties ar faktu, ka darbā notiek tas, kas notiek. Atgādinājumi par pienākumiem un nepadarīto, vairāk morālo, nedaudz pabojās tavu noskaņojumu.

Dvīņi. Par spīti pragmatiskajai saprāta balsij, kura tevi mudinās krāt un glabāt nebaltai dienai, vari piedzīvot dāsnuma un plašās sirds sindromu. Par cēloni šiem pēkšņajiem dvēseles plašuma brīžiem var būt vēlēšanās pierādīt savu īpašo statusu.

Vēzis. Viena riktīgi izdevusies diena, īpaši tās nobeigums. Tomēr ir vērts nepiemirst, ka darāmais pats par sevi nenotiek, tajā ir jāpieliek spēka un gribas komponente. Noskaņojums apskaužami pozitīvs, kuru diez vai sabojās nelielās iespējamās ķibeles.

Lauva. Izmanto šīs dienas aktīvam radošam darbam, jo par visu pārējo būs parūpējušies priekšnieki. Tev atliek vien kā praktizēt pašdisciplīnu un punktualitāti. Darbā svarīgi ir nesavārīt ziepes ar svešu naudu un neizgāzt ilgi plānotus projektus vai pasākumus.

Jaunava. Attiecību valstībā nevajadzētu mēģināt spēlēt dubultaģentu. Pat ja tev pietiks drosmes un viltības šādam gājienam, beigās būsi vientuļais zaudētājs. Vēl izvairies no atrašanās tādu cilvēku sabiedrībā, kuri dzird tikai paši sevi.

Svari. Godīgums finanšu darījumos būs šīs dienas trumpis. Nevairies konkurences, jo kuram rokās trumpji, tas savāc laimestu. Uzmanies no harismātiskiem avantūristiem un skaļiem populistiem.

Skorpions. Nenovērtē par zemu savus romantiskos vai darba partnerus, pat ja viņi steigā vai aizmāršībā ir pieļāvuši kādu kļūdu vai paviršību. Tieši viņi būs nobruģējuši tev celiņu uz izdošanos.

Strēlnieks. Cik patīkami, ja tava partnera darba augļi ieplūst tavā kontā un maciņā. Tev vien atliek papūlēties par labu un omulīgu gaisotni mājās. Nepažēlo savu radošo enerģiju, lai saskarsmes atmosfēra būtu īpaša.

Mežāzis. Dienas sākumā nāksies pamaldīties intrigu un aizkulišu labirintos, bet intelektam un dzīves pieredzei nākot talkā, pret vakaru jau būsi atradis izeju. Pagalam neērtā situācijā spēsi demonstrēt savas viscēlākās īpašības.

Ūdensvīrs. Vari saņemt visu kritikas devu tikai tāpēc, ka būsi aktīvistu pirmajās rindās. Ja zini, ka tev nepietiks spēka to visu izturēt, neizgaismojies un paliec ēnā. Vēlāk nenožēlo savu mazdūšību.

Zivs. Ja šodien ieplānoto tiešām vēlies paveikt ar iespējamo augstāko efektivitāti un kvalitāti, sāc rosīties jau no agra rīta. Paskaties visapkārt un ieraudzīsi ne vienu vien atsaucīgu palīdzēt gribētāju – gan personīgi, gan morāli un pat finansiāli.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru