Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. septembrim

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. septembrim

Šodien visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju tās sakārtot un ielikt daudzmaz tveramos rāmjos. Pārdomāta komunikācija palīdzēs līdzsvarot vēlmes un sakārtot prioritātes.

Darbā šodien gribēsi redzēt rezultātus un sagaidīt no kolēģiem atklātu un aktīvu domu apmaiņu. Tevis izdomātie ieteikumi vai pārmaiņu realizācijas plāni, ko uzreiz centīsies īstenot, tomēr var sastapties ar skepticismu. Pieklājības robežās piekāpies un atzīsti savu plānu nepilnīgumu.

Partnerattiecību harmonizēšanai īpaši piemērots laiks, jo aktivizēs romantisko noskaņu. Pat ja prāts uz to nenesas, atklāsi savu juteklisko un emocionālo dabu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Katra tava darbība var izraisīt plašas diskusijas un iesaistīsies pat tie, kuriem ar to nav nekāda sakara. Tava karjera var kļūt par karsti apspriežamu tematu. Vai tu iesaistīsies polemikā, atkarīgs no tavas emocionālas noturības.

Vērsis. Darbā būs vēlme visiem pierādīt, ka viens pats ar visu vari tikt galā. Emocionāli uzbudinājumi neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu. Mētājoties no vienas galējības otrā, neko daudz nesadarīsi.

Dvīņi. Ja tev apnicis līdzšinējais dzīves modelis vai aizskar sabiedrībā notiekošais, nekurni, bet maini kaut ko. Tie varētu būt jauninājumi, kuriem ilgi esi pretojies. Izdari kaut ko radikālu, bet saprātīgu. Sajutīsi nebijušu enerģijas pieplūdi.

Vēzis. Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt un iet uz rezultātu. Vēlreiz pārdomāsi kādu atliktu plānu vai atcerēsies par pusratā pamestu darbu.

Lauva. Šodien tevi vadīs spēcīga paškontrole, bet kādā brīdī savaldība var arī neizturēt lielo spiedienu no visām pusēm un tavs pacietības vadzis, iespējams, lūzīs. Ja jūti kritisko brīdi tuvojamies, rīkojies pēc iespējas konstruktīvi.

Jaunava. Šodien ar visiem pieejamajiem ieročiem aizstāvēsi savu taisnību un dzīves pārliecību. Iespējams, tavi oponenti, saklausījuši spēcīgo argumentu plūsmu, atkāpsies.

Svari. Šodien vari brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savu uzskatu pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Skorpions. Tā kā esi dedzīgs savu ideju aizstāvis, šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību. Cilvēktiesību cīnītāja cienīga diena. Būs arī apjūsmotāji un varēsi iznesties.

Strēlnieks. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju tās sakārtot un ielikt daudzmaz tveramos rāmjos. Prasme rast kompromisus un izvairīties no asiem stūriem šodien nav pieejama. Ja negribi aiziet par tālu un sarunāt lieku, padomā, par atkāpšanās ceļu.

Mežāzis. Šodien būsi caur un caur pārliecināts, ka tev ir taisnība. Ja esi uzņēmis šo kursu, morāli sagatavojies gan labajam, gan sliktajam variantam. Pēc morālā atbalsta nelūkojies tālumā. Visi spēki jārod sevī.

Ūdensvīrs. Šodien izvairies no demonstratīviem gājieniem, turi sevi grožos un neļaujies arī spontāniem emociju uzplūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār situāciju gan darbā, gan mājās.

Zivs. Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā, centies to izrunāt vai kā nebūt izvilināt no sevis ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, parunā ar sevi vai savu labāko draugu – mājdzīvnieku.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!