Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. aprīlim

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. aprīlim

Šī diena rosinās pārdomas par darāmā lietderību un rezultāta jēgu. Būs vēlme apšaubīt viedokļus. Magnētiski un pārliecinoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām tēmām tavā dzīvē.

Fiziskās enerģijas būs pietiekoši, lai demonstrētu savu muskuļu spēku, bet domas spēs ārdīt uguns un ūdens radītās konstrukcijas.

Darbā intelektuālo spēku vari izmantot, izsitot apstiprinājumu un atbalstu savām idejām un plāniem, īpaši saistībā ar tālām zemēm un jauniem produktiem.

Attiecībās šodien vari paļauties uz atbildības sajūtas drošo enkuru. Jo augstāk bangos tavas emocijas, jo spēcīgāks būs tavu mīļoto plecs.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz nākotni. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunas jēgas meklēšanu.

Vērsis. Šodien uzņemsies papildus pienākumus nevis karjeristisku mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem kolēģiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīdzinājumu.

Dvīņi. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu draugu un paziņu loku, lai atvērtu durvis uz tālām zemēm. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes sarunāties.

Vēzis. Darbā intelektuālo spēku vari izmantot, izsitot apstiprinājumu un atbalstu savām idejām un plāniem, īpaši saistībā ar tālām zemēm un jauniem produktiem. Vari apspriest pārvietošanos uz citu valsti.

Lauva. Šodien gribēsies būt redzamam un pamanītam, lai visi atzinīgi novērtē un izdara to publiski. Neaizvietojamības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam kolektīva priekšā.

Jaunava. Pārdomas par darbu lietderību un rezultāta jēgu būs drīzāk destruktīvas nekā konstruktīvas. Būs vēlme apšaubīt viedokļus, ieteikumus, uzmundrinājumus un visus citus verbālās saskarsmes impulsus.

Svari. Būs vēlme apšaubīt viedokļus. Magnētiski un pārliecinoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē. Tomēr pastāv draudi sapīties savu ambīciju valgos.

Skorpions. Diena sāksies ar pārdomām par darāmā lietderību un rezultāta jēgu. Būs vēlme apšaubīt viedokļus. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo viņi to kompensēs ar uzviju.

Strēlnieks. Attiecībās šodien vari paļauties uz atbildības sajūtas drošo enkuru. Jo augstāk bangos tavas emocijas, jo spēcīgāks būs tavu mīļoto plecs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem sadzīvē kā arī uz attiecībām no cita skatupunkta.

Mežāzis. Fiziskās enerģijas būs pietiekoši, lai demonstrētu savu muskuļu spēku, bet domas spēs ārdīt uguns un ūdens radītās konstrukcijas. Ideju, plānu un programmu caursišanas spēja šodien ir zenītā.

Ūdensvīrs. Nepilnvērtīga vai izkropļota informācija var galīgi tev sajaukt kārtis. Tāpēc neuzticies vai nepaļaujies uz drošiem un pārbaudītiem avotiem, bet pats visu pārbaudi un salīdzini.

Zivs. Lietišķajās attiecībās šodien vari paļauties uz morālu atbalstu. Jo augstāku vilni sitīs tava radošā enerģija, jo saliedētāku būs tavi partneri. Pieaugs pašpārliecība un ticība saviem spēkiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!