Horoskopi un astroloģiskā prognoze 10. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 10. februārim

Šī pirmdiena prasīs attīstīt spējas alternatīvu meklēšanā jebkurā dzīves jomā. Prasmes izdarīt izvēles arī lieti noderēs. Iespējams, ka šī pirmdiena tev sagādās neērtības, ja negribi vai nevari iziet ārpus savas komforta zonas.

Darbā var rasties situācijas, kur laiks un nauda būs grūti atrodami. Ja varēsi pirmais pieņemt lēmumu vai noslēgt darījumu – nauda parādīsies. Šodien darījumos un finansēs valdīs sausa loģika.

Attiecību vājās vietas šodien var būt nenokārtotās materiālās saistības vai abpusēji nesaskaņotie nākotnes plāni. Mēģinājumi salīgt mieru cels tavu pašvērtību, neskatoties uz rezultātu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien nevari atļauties nekādus brīvdomātāja gājienus. Jāievēro noteikumi un saistības. Ja radīsies domstarpības ar varas pārstāvjiem, izvēlies oficiālu komunikācijas formu.

Vērsis. Nokaitēta atmosfēra var izprovocēt ne vienu vien dzirksteļošanu gan mājās, gan birojā. Šodien nav ieteicams veikt investīcijas, dibināt uzņēmumus vai uzsākt kopdzīvi.

Dvīņi. Attiecību vārīgākās vietas šodien kļūs redzamas. Cēlonis var būt nenokārtotās materiālās saistības vai abpusēji nesaskaņotie nākotnes plāni. Būs ātri jārīkojas, lai novērstu nesmukumus.

Vēzis. Šodien apbruņojies ar pacietību, jo var nākties cīnīties par kādu savu ideju vai prēmiju līdz galam. Neatstāj risinājumu vai problēmu pusē, bet noved situāciju līdz loģiskam finālam.

Lauva. Iespējami konfliktu draudi, uzmanies! Tieši tie cilvēki, kas tavā dzīvē spēlē svarīgu lomu, provocēs uz kašķi. Būtībā jau tu pats šo provokāciju stimulēsi. Ja nesavaldīsi emocijas, daudz ko vari zaudēt gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.

Jaunava. Šodien vari saskarties ar savu pilnvaru ierobežojumiem. Tev var neļaut izteikties vai arī ignorēs tavu viedokli, ko ņemsi pie sirds. Aizvainojumā neļaujies pārāk lielai brīvdomībai.

Svari. Panākumiem nav garantiju. Ja vēlies to, ko vēlies, esi gatavs uz zaudējumiem. Ja neesi īsti pārliecināts par savu gribēšanu un varēšanu, atliec visu šo pasākumu uz citu dienu.

Skorpions. Mēģini sadarboties un sadzīvot ar apkārtējiem, pat ja tas prasīs lielu piepūli. Patiesi mēģinājumi salīgt mieru ar karojošo pusi, cels tavu pašvērtību, neskatoties uz rezultātu.

Strēlnieks. Apstākļi piespiedīs tevi rīkoties ātri un nekavējoties. Laika apspriedēm un pārrunām nebūs, kas var radīt spriedzi kolēģos vai sprādzienbīstamu situāciju birojā.

Mežāzis. Attiecības un savienības, par kurām biji sacerējies, var izrādīties ziepju burbulis. Nezaudē dūšu, jo kaut kur zaudētais tiks atlīdzināts citā jomā. Parasti ar labu kompensāciju.

Ūdensvīrs. Tevi var pārsteigt finansiālas vai tehniskas problēmas. Pats savas vainas dēļ vari izprovocēt senu problēmu cilāšanu vai skapju virināšanu ar nolūku ieraudzīt visādus apslēptus mūdžus.

Zivs. Šodien pārspīlēsi savu nozīmi un spēju ietekmēt procesus, kas var izraisīt domstarpības ar likuma burtiem un kalpiem. Neskrien pa priekšu vilcienam, ja tajā var iesēsties un omulīgi braukt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru