Horoskopi un astroloģiskā prognoze 1. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 1. februārim

Pirmā februāra diena nāk ar nomāktības vai pacilātības sajūtu – kā nu kuram. Uzturot pozitīvu attieksmi un meklējot jaunas ierosmes pat mazās un ikdienišķās lietās, palīdzēs tev pārziemot vēl atlikušo mēnesi.

Nostalģija un sevis pažēlošanas uzplūdi arī varētu būt saistīti ar saules deficītu tavā dzīvē. Vari to kompensēt kādā omulīgā pirts rituālā vai aromātisko eļļu masāžas seansā. Ja nesanāk ne viens, ne otrs, noskaties kādu jaunāko filmu vai padzen velnu ar draugiem.

Ja esi apskāvienu un naivā romantisma piekritējs, vari nodoties nebeidzamām privātām sarunām par neko un garām pastaigām gluži pavasarīgā ainavā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Emocionāli vēl neesi gatavs atvadām no ziemas, jo tevi neatstāj sajūta par absolūti neizdzīvotajiem sniega priekiem šajā gadā. Neskumsti! Jo tuvāk pavasarim, jo stabilāks un pārliecinošāks jutīsies darbu jezgā un nebeidzamajā attiecību virpulī.

Tā kā gads vēl tikai uzņem apgriezienus, vismaz pirmajā februāra pusē nāksies nopietni pastrādāt pie profesionālās sfēras stratēģiskās plānošanas. Neaizmirstot, ka prece, pakalpojums vai intelektuālā darba produkts līdz galastacijai vai pie klienta būs jānogādā par katru cenu. Nav variantu. Tavs ceļš paredz ķerties pie kā jauna. Te neizvairīsies arī no kairinājumiem un maldugunīm, jo daži izgaismotie ceļi var tevi ievest arī strupceļā. Strupceļš nozīmē situāciju, kura neparedz nekādu personīgo un profesionālo izaugsmi. Tāpēc galvai visu laiku jābūt skaidrai un absolūtā darba kārtībā, lai apstrādātu maksimumu no visas pieejamās informācijas. Tev noteikti noderēs pašpārliecība un neliela riskēšanas trakuma deva.
Februārī varēsi demonstrēt nesavtīgumu un filantropiju saviem draugiem. Tas jādara visnesavtīgāko motīvu vadītam, bez mazākās domas par iespēju kaut ko dabūt pretī.

Jūtu pasaulē rēķinies ar vajadzību risināt atjautības uzdevumus. Tādus reālus, attiecību sadzīvē sakņotas. Būs nepieciešama emocionālajā inteliģencē balstīta loģiskā domāšana, lai attiecību grubuļus slīpētu un tiem pāri veselām kājiņām pārčāpotu. Nāksies mobilizēt visus savus resursus, lai attiecību situācijas noturētu pienācīgā kontrolē, neļaujot tām izvērsties aklos strīdos. Spēku rodi godīgumā un atklātībā, gan pret sevi pašu, gan pret saviem tuvajiem. Visas amora bultas tev sagādās prieku – gan tās, kas trāpīs tieši sirdī, gan tās, kuras patrauksies garām, tikai viegli pieskaroties.

Vērsis. Ja citiem februāris ir apgriezienu uzņemšanas laiks, tad tev vēl noteikti ir dziļas un absolūtas pasivitātes periods. Psihoemocionāli neesi gatavs darbināt savu dzinēju. Februārī organisma pretošanās spējas visādiem draņkiem būs pazemināta, tāpēc tālāk no visiem šķaudošajiem un klepojošajiem, par Āzijas austrumiem nemaz nerunājot.

Zaļās ziemas noslēgums darbā vainagosies ar necerētiem tēriņiem, algu apgraizīšanu vai slodzes samazināšanu ar izrietošām sekām. Pārdomas par naudas pelnīšanas veidu, metodēm vai sfēru tevi vajās visa mēneša garumā. Ja šīs personīgās meditācijas rezultātā nonāksi pie slēdziena, ka nemīli savu darbu, šeit var būt variācijas – darbadevēju, darba vidi, tad rīcības plāns ir acīmredzams un skaidrāks par skaidru. Sāc darīt to, ko tiešām vēlies. Viss ir tavās prasmīgajās rokās. Esi spēcīgs garā un nebaidies savā dzīvē ielaist pārmaiņas, tās piešķirs jaunu dzīvības enerģiju. Tātad lielais radikālo pārmaiņu un transformāciju laiks ir pienācis.
Februārī droši tērē iepriekšējā gada uzkrājumu tām lietām, kuras rūpīgi izplānotas un nemaini savu viedokli, ja kāds nāk ar it kā aicinošāku piedāvājumu.

Emociju un jūtu sfērā arī būs aktuāls šaubīšanās elements. Nāksies daudz ko pārcilāt, pārgrupēt un restartēt savā prātā. Un jautājums būs nevis par to, vai ielaist pārmaiņas savā jūtu dzīvē, bet gan par to, kā ar tām sadzīvot un tām pielāgoties. Daudz sarežģītāk ir pielāgoties citu cilvēku likumiem un tikumiem, nekā izprast savējos. Kamēr tiec skaidrībā par saviem noteikumiem, dzīvo pēc saviem ieskatiem un kontrolē pēc iespējas lielāku dzīves telpu ap sevi. Dārgos cilvēkus skolo, mācot viņiem pieņemt tavas un savas gribas brīvības izpausmes. Mīļotie sapratīs arī bezkompromisu rīcību, ar noteikumu – smalkjūtīgi un maigi. Ja esi vientulības nogurdināts, vari sākt aktīvi meklēt partneri. Lai cik spēcīgas un reibinošas nebūtu aizraušanās, vērts saglabāt veselo saprātu un neļauties bezprātam.

Dvīņi. Ja februārī pats piepūlēsies, un nāksies to darīt caur smiekliem un asarām, ne tikai eņģeliskas būtnes, bet arī pavisam cilvēcīgas būtnes tevi dāsni atalgos. Vajadzēs pievērst īpašu uzmanību savam psihoemocionālajam stāvoklim – iespējams visa kā būs pa daudz un, kā zināms, tas dod pa nerviem.

Panākumi un notikumu attīstība darba frontē būs vistiešākā veidā saistīti ar tavu emocionālo noskaņojumu un spēju pielāgoties. Profesionālo jautājumu risināšanā jāiedarbina personīgo psihisko stāvokļu kontroles mehānisms ar vislielāko jaudu. Lietišķajās pārrunās kontrolē savu balss toni un rūpīgi izvēlies izteiksmes līdzekļus. Nevainīgā vēlme pakāpties uz kāda kolēģa pleciem, lai iegūtu augstāku krēslu, tev var izdarīt lāča pakalpojumu. Piedzīvosi situācijas, kad rokas niezēs vēlmē pielietot ietekmīgākus argumentus. Tev jāspēj valdīt pār situācijām, nepārvēršot darbavietu par izskaidrošanās platformu. Februāra beigās iekšējā spriedze mazināsies un varēsi atļauties par visu notiekošo pajokot. Ja spēsi būt koordinētāks savās vēlmēs un svītrosi no pirkumu groza mirkļa ”gribēšanas”, izrādīsies, ka tev daudz brīvu līdzekļu.

Personīgajās attiecībās ir svarīgi ievērot divus vienkāršus un senus likumus. Pirmkārt, nevairies pārjautāt un precizēt partnera izteikumus un mājienus, lai nepieļautu pieņēmumu maldīgo varu pār situāciju. Otrkārt, savas vēlmes nestādi augstāk par savu mīļoto iecerēm. Vieglprātība un aušīgums var iznīcināt pat ilgtermiņa attiecības, neizjūtot sirdsapziņas pārmetumus. Būtībā šis noteikums ir vērā ņemams jebkurā situācijā, bet februārī tam būtu jākļūst par vienu no taviem principiem. Par pārējiem mīlas priekiem un baudām sv.Valentīns jau ir parūpējies.

Vēzis. Neskatoties uz dažu neciešamu cilvēku apciemojumiem, nebēdāsi ne nieka, bet savilksi jostu un cerīgi raudzīsies pavasara virzienā. Februārī viss būs atkarīgs no attieksmes un tā solās būt pareizā. Februāra pirmajā pusē un it īpaši ap 9.datuma pilnmēness laiku jāsarga kājas – no aukstuma, slapjuma, lūzuma vai sasituma.

Realizēšanās darba sfērā būs tavas gribas brīva izpausme, jo pats zīmēsi savus mērķus un to iespējamos attīstības variantus. Palīdzību nākotnes skiču projekta radīšanā diez vai sagaidīsi, bet ar ieteikumiem neviens neskoposies. Šo nepateicīgo procesu jāpabeidz līdz februāra vidum. Uz mēneša beigām būs vēl jāpievelk nepadarīto darbu astes, nepieļaujot nekādas atlaides norunātajos termiņos. Februārī nauda tērcītēm vien plūdīs prom no tava konta un maka. Uz kurieni? Reizēm tev būs grūti izsekot aiztecējušās naudas ceļus. Mēneša rezumē varētu būt sekojošs: ceļa un virziena izvēle ir tavā ziņā, bet pasivitātei neļaujies, jo tā pazaudēsi iespēju noķert labo ceļavēju.

Attiecību burās iepūtis jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un nesīs jūs tālēs nezināmās. Vismaz tā sajutīsies un ilgosies neaizmirstamus mirkļus. Arī, ja neesi brīvs, ilgoties nav liegts. Dvēseles radinieka meklējumi var vainagoties ar fundamentāliem panākumiem un nopietnām izmaiņām tavā dzīves ritumā. Iepazīties un pievērst sev uzmanību mēneša izskaņā būs vieglāk, tieši tāpat, kā palaist vaļā, ja nu atklāsies nedziedināma nesaderība. Bet kā jau katrā darījumā ar mīlas kārdinājumu pavēlnieku, būs apstākļi, kas paredz pieņemt spēles likumus. Neizmaini šo unikālo iespēju aizspriedumos un ļaujies!

Lauva. Kā katru gadu ap šo laiku, kad gaisā jau virmo netverami pavasara vēstneši, arī šogad februārī piedzīvosi gaismas deficīta sindromu. Līdzīgi kā katru gadu, vēlēsies ierušināties siltā segā ar karstas tējas krūzi, bez vēlmes izbaudīt pelēkās ziemas pēdējos atvadu nejaukumus. Bet, kad pienāks marts, visa pasaule, tevi ieskaitot, atdzīvosies. Šomēnes nevajadzētu eksperimentēt ar jauniem ķīmiskajiem preparātiem, neskatoties uz to brīnumainajiem mārketinga rādītājiem.

Arī darba lietās vairāk dominēs nedarīšanas noskaņojums. Pat domu nepieļausi, ka varētu uzņemties kādu lieku haltūriņu. Piedāvājumi būs un merkantilās intereses ņems virsroku pār dabīgo slinkumu. Vissaspringtākās un profesionāli aktīvākās rādās perioda beigas – sākot ar 23.februāra jauno mēnesi, arī naudas straume pagriezīsies tava konta virzienā. Ar vienu nosacījumu, ja neizprovocēsi vai neiesaistīsies konfliktā ar potenciālajiem darba devējiem vai pasūtītājiem. Vēl vairies no neprātīgām, jūtu diktētām izdarībām darba kontekstā kā dienesta romāni vai greizsirdīgas atriebības.
Profesionālajā vidē nāksies piedzīvot klaji kaitniecisku rīcību, tāpēc nākotnes vārdā, apzini kam, kur un kāpēc nedrīksti uzticēties. Šomēnes eleganta piesardzība tev vairāk piestāvēs nekā manierīga dižošanās.

Mīlas lietās ieteicams vairāk paļauties un uzticēties savam veselajam saprātam. Mēneša sākumu aizvadīsi romantiskā eiforijā. Uzskatīsi vieglo flirtu ar darbabiedriem un paziņām par absolūti nevainīgu saskarsmes formu. Ja esi gruntīgās attiecībās, tad derētu pārvērtēt savus uzskatus par minēto. Nedalies savos sirds priekos ar cilvēkiem, kurus vāji pazīsti, jo ne visi draudzīgie ir tavas uzticēšanās vērti. Bet nevilcinies savu jūtu un domu atklāšanā tiem, kuri dārgi, bet kādu apstākļu iespaidā esat šķirti. Ko no tā iegūsi? Citu skatu – reālistiskāku, pragmatiskāku vai pilnīgāku.

Jaunava. Pragmatiski un ļoti pārdomāti vadīsi atvadas no lietainās ziemas. Citiem traucoties stresainā neziņā par gaidāmo gadu, tu, lēnā garā izbaudīsi garām slīdošo ainavu. Lepnā atturībā iesi savu februāra ceļu. Februāris tev būs veselības profilakses mēnesis. Ko vajag, to vajag un nav ko stiept garumā.

Februārī tieši darba sfēra tev var izrādīties pati veiksmīgākā. Bet pats vari to nesajust vai nesaprast, vai izlikties neredzam. Droši var apgalvot, ka aklā kundzīte veiksme pieklauvējusi pie tava biroja durvīm. Darba attiecībās, visos tās hierarhijas līmeņos neļauj uz sevi izdarīt redzamu vai slēptu spiedienu. Svarīgi, lai tu pats spētu šīs situācijas atpazīt, jo ietekme var notikt izsmalcināti un skaisti. Saglabā savu lēmumu neatkarību par katru cenu. Un cena var būt augsta. Lepnā vientulībā un pārliecībā ej savu zvaigžņu iezīmēto februāra ceļu un labāk ieslēdz ekonomisko režīmu.

Mīlas dieviete šķiet ir tavā pusē, bet vai tu pratīsi ar viņu uzturēt konstruktīvu sadarbību? Attiecības realizēsies, dzims un aizies nebūtībā strikti saskaņā ar taviem plāniem un cerībām. Ja kas nenotiks atbilstoši iecerēm, dabūs ciest visi tuvinieki un draugi. Ja notikumi kļūst nekontrolējami, atceries, problēma nav zvaigžņu stāvoklī, bet gan tavā atklāti nepatiesā uzvedības manierē. Un nepiesauc likteni. Vēl arī Valentīns ieradīsies ar kaisles ugunspuķēm. Skūpsti, karsti solījumi, kaislīgi apskāvieni – viss ir atļauts, kas dzīves krāsas padarīs jo košākas.

Svari. Februārī tiecies realizēt tikai tos plānus, kuri nāk par labu tev personīgi un uzlabo tuvās vides labklājību. Racionāli, godīgi un pareizi. Pasaules glābšanu atstāj avantūristu ziņā. Viņi būs tev pateicīgi, ka neaizņem viņu darbības nišu un neuzkrītoši atstās kādas ceļa norādes un aizliks kādu labu vārdu par tevi. Februārī jāsargā rokas, gan no sala, vēja, slapjuma, gan no kritieniem, braucieniem un citiem pārvietošanās veidiem. Šajā laikā liels traumatisma risks. Tevi ļoti ietekmēs darbs vai saskarsmes subjekti, kuri neatbilst tavām enerģētiskajām vibrācijām.

Darba aktivitātēs nāksies veikt nemitīgas izmaiņas, korekcijas un plānu labojumus, kas finālā var vainagoties ar sajūtu, kas viss velti. Idejas, kuras sākumā šķitušas teju ģeniālas, pēc atkārtotas apspriešanas, rādīsies pagalam bezjēdzīgas. Labāk to atzīt, nekā ieguldīt naudu un enerģiju neperspektīvā padarīšanā. Tāpēc savu dārgo laika resursu investē kāda profesionālā jautājuma vai problēmas skrupulozai analīzei, lai darbs mēneša garumā nebūtu jānoraksta nebūtībā, turklāt vadības dzēlīgo piezīmju pavadījumā. Empātija un komunikācija izglābs tavu profesionālo karjeru februārī. Ja tevi nomāc parādu slogs, pirmkārt ar to jātiek galā un vislabāk to izdarīt jau līdz 9.februāra pilnmēnesim. Vēl šomēnes, ne pie kādiem nosacījumiem, nedrīksti aizdot – ne graudā, ne naudā.

Savukārt tavu jūtu pasauli glābs neviens cits kā tavs mīļotais un visdārgākais cilvēks. Tev pašam nebūs tik daudz spēka, lai attiecībās uzturētu koši sprēgājošu ugunskuru, tāpēc ļauj partnerim parūpēties par siltumu un gaismas spēku. Februāris ir ideāls laiks, lai reanimētu romantiku, tomēr nevajag censties sagūstīt un noturēt bijušo mīlestību. Bijušās jūtas jau var pieslēgt dzīvību uzturošam aparātam, tomēr labāk novirzīt enerģiju jaunu attiecību būvēšanai.

Skorpions. Februārī tevi provocēs un pat mēģinās izaicināt uz sparingu, bet tu vienā vēsā mierā gaidīsi iedvesmu un vērosi mīlestības svētku skrējienu no siltas un omulīgas vietiņas.

Kā jau intuitīvi mērķus tverošam cilvēkam pieklājas, paļausies, ka visi profesionālie un finansiālie izaicinājumi paši nokārtosies un plauktos saliksies. Tiešām fortūna būs izpalīdzīga šajos jautājumos. Bet nesāc svinēt uzvaru pirms laika, jo tavi sāncenši var pasteigties garām, elkoņiem piepalīdzot, un nocelt labākos un sulīgākos pēdējā brīža piedāvājumus. Vēl būtu svarīgi uzturēt labas attiecības ar saviem kolēģiem un padotajiem vai vismaz tās nepasliktināt. Nebaidies dalīties ar darbam svarīgu informāciju, jo kopdarbības produktivitāte vairos tavu labo tēlu profesionālajās aprindās, bet labam tēlam ir arī laba cena un liels pieprasījums.

Romantiski emocionālā dzīves sfēra būs balstīta uz trim lielajām vērtībām – uzticības, paļāvības un godprātības. Tās ir būtiskākās mēneša svētības un godājot šīs vērtības, attiecībās sasniegsi attīstību, perspektīvas sajūtu un laimi. Partneri tevi vēros un no tevis mācīsies, ja atzīsi viņu kompetences visās dzīves sfērās. Nepievil viņu cerības. Ģimenē vari sasniegt un piedzīvot sen nebijušu sapratni un maiguma atmošanās kļūs iespējama, pateicoties partnera prasmīgajām darbībām.

Strēlnieks. Dzīvojoties pa tautā dēvēto sarmu mēnesi, laiku, kad jau gribās ātrāk novilkt ziemas štātes un, kā parasti, ar lielu lusti gatavoties pavasara sagaidīšanas procesijai, esi mierīgs un pacietīgs. Viss liecina, ka uz 23. februāra jaunmēness laiku būsi teicamā cīnītāja kondīcijā un šiverēsies, lai piepildītu savu labsajūtu.

Tas, ko mēs varam attiecināt uz tavu darba virzienu, norāda uz resursu pietiekamību, lai iespaidotu un pat izmainītu profesionālās darbības laukā notiekošo. Ar resursiem jāsaprot gan personīgas enerģijas krājumi, gan kontu uzkrājumi un arīdzan palīdzīgas rokas vai prāti no citurienes. Būsi apņēmības pilns, pielikt punktu vai novilkt jau pieminēto svītru ilgi pastāvošajai konfrontācijai savā darba laukā. Pats noteikti saproti ap ko lietas grozās. Tāpēc, draugs, strādā un cīnies kā zvērs. Paņem visus piedāvājumus, kuri parādās pie tava apvāršņa un nežēlo arī nakts stundas, lai visu izdarītu izcili. Efektivitāte savienojumā ar jēgpilnu motivāciju darīs brīnumus. Ja savā vērtību sistēmā pirmajā vietā ierindosi savus ieņēmumus, nevis uzņēmuma intereses, tavi bankas konta rādītāji strauji palielināsies.

Arī augstās mīlas priesteriene tavam februārim ir sagādājusi vienu otu pārsteigumu. Protams, tie būs saistīti ar tavu partneri vai iecerēto, kurš šajā laikā tev veltīs īpašu uzmanību. Atbildi uz šiem uzmanības apliecinājumiem un iestūrēsi harmoniskās attiecībās. Tavs jutekliski emocionālais stāvoklis februārī būs ārkārtīgi piemērots, lai noskaidrotu, kas ir svarīgākais tieši šobrīd un tieši šeit. Tavu vēlmju apogeja sasniegs kulmināciju mēneša beigās, bet to realizācijas ceļā nešaubies ne mirkli un neļauj nevienam sēt šaubas par tavu izvēli vai rīcību. Mēneša sākumā iespējama šķēršļu, barjeru un akmeņu josla, bet tā kā visi akmeņi reiz beidzas, tad, jau sagaidot Valentīnu, piedzīvotos pārpratumus būsi aizmirsis.

Mežāzis. Februāra laiks tev nebūs tikai sasniegumu prieka caurstrāvots, bet arīdzan lielas izvēles radītas spriedzes bagāts. Tātad, kur ir, tur rodas vēl! Katrai izvēlei komplektā nāk savs notikumu attīstības scenārijs, viens par otru vilinošāks un labāks. Bet izvēlēties var tikai vienu! Šomēness būtisks ir sirds miers un harmonija pašam ar sevi. Šajā gadījumā nav runa par izsmalcinātiem spa un nedzirdētām garīgām praksēm, bet gan par pavisam vienkāršu saskaņu starp savu sirdi, prātu un varēšanu.

Uzņēmējdarbība, biznesiņš, un attiecīgi naudas aprite ritēs bez tavas īpašas piepūles un līdzdalības. Ko labāku vēl var vēlēties? Tāpēc kļūsti rāms kā jērs un neiztraucē šo labvēlīgo enerģētisko stāvokli un nesaduļķo ūdeni, lai neveicinātu visādu krāmu uzpeldēšanu. Jo tuvāk mīlētāju svētku laikam, jo mazākas kļūs iespējas savārīt ziepes. Tomēr enerģijas tevī būs pārpārēm, lai gribētu iesaistīties visos piedāvājumos. Te nu nonākam pie izvēlēm un prioritātēm. Labais padoms būtu izvēlēties ko fundamentālu. Tev nopietni vajadzētu padomāt par jauniem uzsākumiem profesionālajā sfērā, jo tīkli jāizmet vēl šomēnes. Neizšķīdini savus talantus un radošo enerģiju sīkumos.

Kas notiks lielo mīlnieku virspavēlnieku Valentīnu sagaidot? Milzīgu kaislību nebūs un nebūs jābaidās, ka aizbiedēsi mīlas vēstnesi. No attiecību drošības viedokļa šī ir ļoti iepriecinoša vēsts. Ja paliksi uzticīgs savai iekšējai būtībai un necentīsies izkrāsoties sev nepieņemamās krāsās, kopējā attiecību noskaņa februārī būs harmoniski pacilājoša. Ja romantika nav tava šī mēneša dzīves pavadone, tad ar varu, spaidiem un maldiem to pievilināt nevajadzētu un nez vai arī tas izdosies. Ja vēlies scenāriju ar neizdzēšamu atmiņu buķeti, izvēlies atzīmēt mīlētāju dienu citā pilsētā vai par citā valstī. Apsver arī šo iespēju!

Ūdensvīrs. Sava straujā un pārslogotā dzīves ritma dēļ, attapsies, kad februāris jau būs pusē un Valentīns ar visu savu harēmu jau būs ieradies. Nāksies ar viņu sazināties ar moderno saziņas līdzekļu palīdzību, jo papīra formāta vēstījumiem jau būs par vēlu. Veselības profilakses vizītei vari pieteikties jau mēneša sākumā, jo šajā laikā ļoti jūtīgi reaģēsi uz laika apstākļu maiņām. Tāpēc neignorē nevainīgu kakla sūrstēšanu, tā nemanāmi var pāraugt pneimonijā un tad jau jārēķinās ar ilgo pauzi.

Februārī nebūs laika garam un lēnam ieskrējienam, kamēr citi lāpīs savus pilnībā iztukšotos naudasmaisus, tev būs iespējas noslēgt perspektīvus darījumus. Ikdienas darbā pašam ies kā pa miglu, kurā nav redzami visi tie akmeņi vai ciņi, kuriem uzskrienot, būs arī nedaudz sāpīgi. Nekrāsosim tavu profesionālas realizācijas bildi tik drūmos toņos, jo 23.februāra jaunais mēness izgaismos arī naudiņu vēstošo ceļu. Vai tā nav atzīmēšanas vērta vēsts! Vēl ir norādes par jauna darba piedāvājuma iespējamību, bet tas paredzēs, ka ir jāatsakās no kaut kā jau pārbaudīta un droša, tad nu prātīgi mēri, sver un domā. Piedzīvojumos un avantūrās ar naudas lietām neiesaisties, azartspēļu slazdiem met lielu līkumu, jo kurlā veiksmes kundzīte būs ārpus uztveršanas zonas. Rezumējot – sargā savu vietiņu, uzmani cipariņus visās ailēs un kārtīgi mēri, pirms ķeries pie šķērēm.

Iesoļosi mīlētāju mēnesī kā uzvarētājs, mīlas alku pārpilns, drošsirdīgs un apņēmīgs kaut ko fundamentāli uzlabot šajā sfērā. Ja līdz šim vēl nav izdevies izveidot stabilas attiecības, tad zini, laimīgais gadījums pats tevi uzmeklēs. Tev ir visas iespējas iegūt to – viņu, kuru vēlies. Ceļā neviens nestāsies un viss būs atkarīgs tikai no gribēšanas. Ja vēlies, ej un paņem un, galvenais, neņem nekādā aubē to, ko saka vai domā citi. Savu attiecību pasauli tu būvē pats ar savām darbībām vai pasivitāti. Tāpēc stāsts nav par pareizo vai nepareizo atbildi, bet gan par izvēlēm.

Zivs. Tava dzīves skatuve, ar mīlētāju dienas atribūtiku izgreznota, būs notikumu un cilvēku bagātīgi apdzīvota, kamēr tu cēli un izgaršojot pārraudzīsi šo savas dzīves ainavu. Februārī izskaņā var parādīties spēku izsīkuma pazīmes, kuras labāk ārstēt ar nelielām badošanās kūrēm, nekā ar medikamentiem.

Lielajos biznesa un algotā darba laukos pūtīs mēreni siltie dienvidu vēji un sajutīsies kā prasmīgs un pieredzējis laika vērotājs, kuram nācies piedzīvot arī daudz draudīgākus apstākļus. Lai arī ārējie faktori – pārsvarā konkurējošu cilvēku veidolā, tevi mēģinās pabiedēt vai noņemt no trases, profesionālā izveicība un pieredze būs tavas sabiedrotās visa mēneša garumā. Sasparojies, jo atkāpšanās un bēgšana būtu zem tava goda. Nezaudē modrību pat visnenozīmīgākajās detaļās, jo tieši uz tām parasti iekrīti. Profesionālajā komunikācijā saglabā vēsu distanci un nodrošini uzticamu aizmuguri. Vēro, lai konti, līgumi un citi dokumenti būtu pienācīgā uzraudzībā. Vielu pārdomām var sagādāt arī kāda nepieteikta inspekcija. Ja tev ir uzkrājumi un sakarīgs plāniņš, ko ar tiem pasākt, tad 23.februāra jaunā mēness iestāšanās ir piemērots radošo iniciatīvu realizēšanai.

Mīlas lietās februāri piedzīvosi uzjautrinoši romantiskus notikumus, kur neiztrūks lūkošanās pēc pavasara vēstnešiem sirds un zemāk apvidū. Ar savu neatvairāmās pievilcības auru pratīsi ļoti teicami manipulēt. Tas laulātajiem vai nopietnās attiecībās esošiem var sagādāt vienu otru amizantu situāciju. Bet tava romantiku un flirtu meklējošā dvēsele veldzēsies šajos piedzīvojumos. Neietekmējies no ļaužu valodām un iepriecini savus mīļotos tieši tā, kā esi iecerējis un nebaidies no pārmaiņām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru