Holi krāsu festivāls piedāvā vēl krāšņāku un emocijām bagātāku izklaidi

Pievienot komentāru
Holi krāsu festivāls piedāvā vēl krāšņāku un emocijām bagātāku izklaidi
Foto: facebook/holikrasufestivals

Šodien, 9. jūlijā, mūzikas, dejas un mākslas cienītāji aicināti uz vasaras krāsaināko festivālu – Holi krāsu festivālu. Lucavsalā no plkst. 14.00 dienā līdz pat plkst. 6.00 rītā būs iespēja baudīt populāru Latvijas un ārzemju mūziķu un DJ šovus, daudzpusīgi atpūsties radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas piedzīvojumu zonās, kā arī vienoties kopīgajos krāsu mešanas – #holilv momentos.

Uz festivāla galvenās skatuves kāps grupas Carnival Youth, Olas, Bermudu divstūris un Rīgas modes. Ar jaunākajiem EDM bītiem priecēs dvīņu brāļi no Igaunijas – Bombossa Brothers un dvīņu māsas no Krievijas – Dj Twins Project. Festivāla kulminācija – festivāla himnas pirmatskaņojums un īpašais krāsu mešanas – #holilv moments plkst. 17.00.

Šogad festivālā par neizmirstamu piedzīvojumu ir parūpējies Piedzīvojuma gars, izveidojot Latvijā vēl nebijušu ciematu gaisā – koku galotnēs, pa kuru būs iespējams pārvietoties izmantojot zip line, virvju trasi un klinšu sienu. Drosmīgākie varēs ļauties brīvajam kritienam, bet laiskākie – baudīt atpūtu šūpuļtīklu zonā, našķēties kafejnīcā Buberts un relaksēties pie ugunskura, baudot lielisko atmosfēru.

Vēl festivālā varēs izbaudīt daudz un dažādas sportiskas aktivitātes, piemēram, Go Station 3D virtuālo realitāti, izmēģināt XL Turbīndēli, lāzerpaintbolu un piedzīvot ūdens balonu kaujas.

Viens no šī gada Holi festivāla jaunumiem ir Holi tirdziņš, kas pulcēs ap 30 tirgotāju no visas Latvijas. Festivāla apmeklētāji varēs iegādāties Latvijā ražotus krāsainus un kvalitatīvus darinājumus – rotaslietas, ādas un koka izstrādājumus, tekstila, daiļamatniecības un dizaina preces.

Festivāla dalībniekiem būs iespēja peldēties pludmalē līdz plkst. 22.00 un baudīt brīvdabas festivālu Daugavas krastā. Tāpat ikviens festivāla dalībnieks varēs piedalīties #holilv putu ballītē, pirms tam gan obligāti noskalot krāsu blakus esošajās dušās. Lai bez liekas steigas baudītu festivālu, šogad tā teritorijā būs iespēja pārnakšņot telšu pilsētiņā.

FOTO: Holi Krāsu festivāls 2015

Holi krāsu festivāls ir vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas norisināsies otro gadu pēc kārtas, vienuviet pulcējot jauniešus, ģimenes ar bērniem, draugus un domubiedrus, visdažādāko tautību pārstāvjus – dzīves svinētājus un radītājus.

Krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Vairāk informācijas par festivālu un biļešu iegādi meklē festivāla mājaslapā! Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.