1 komentārs

Pašmāju indīpopa grupa ”Franco Franco” publicē videoklipu dziesmai ”Up”, ar kuru startē “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē. Dziesma ir otrais singls no mazalbuma ”Moon + Light”, kas nominēts ”Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts.

Dziesmas ”Up” stāsts ir par izvēli, kura dota katru dienu – palikt pagātnē vai pārvarēt grūtības un doties uz priekšu jeb uz augšu,” atklāj grupas soliste Elizabete Vētra, piebilstot, ka dzīves smagie brīži cilvēku pilnveido.­­­

Videoklipa režisors Reinis Spaile (”Steve Spencer Production”) ”Up” radījis kā īsfilmu ar atsauci uz 90-ito gadu kino. ”Stāsts i­­r par pusaudžu mīlestību – laiku, kad sajūtas ir spilgtas un viennozīmīgas. Līdzīgi kā dziesmas vēstījums arī stāsts beidzas pacilājoši ar galvu reibinošu lidojumu,” atklāj Spaile.

Video: “Franco Franco” – “Up”

”Up” videoklips uzņemts Ādažu lidlaukā un Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, kur trīs no grupas dalībniekiem savulaik mācījušies. Klipa veidošanā iesaistīti arī ģimnāzijas esošie un bijušie skolnieki, kuri lieliski iejutušies sev piešķirtajās lomās. Videoklipa operators ir Jānis Šēnbergs, savukārt mākslinieciskā redaktore Zane Priede. Videoklips tapis sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Foto: ieskaties videoklipa tapšanas aizkulisēs

Ar dziesmu ”Up” grupa jau šo svētdien kāps uz “Eirovīzijas” nacionālās atlases skatuves. ”Up” ir otrais singls no mazalbuma ”Moon + Light”, kas nominēts ”Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Savukārt albuma producents Reinis Sējāns (”Instrumenti”, ”Reynsi”) saņēmis īpašo balvu kā 2016. gada labākais studijas producents.

TOP komentāri

  • Kārlis
    0 0 0

    Kārlis

    "Hipsteris, hipsterīgs" sen jau vairs nav konpliments, bet gan lamuvārds.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl