Komentāri
Hipsteri viņu apskauž. 104 gadus vecs opis kļuvis par stila ikonu
Foto: facebook/gunther.krabbenhoft

Par īstenu sensāciju modes pasaulē kļuvis kāds it kā 104 gadus vecs vīrs, kurš varētu ”izgriezt pogas” pat divgadīgajam princim Džordžam, kurš nesen paziņots par vienu no stilīgākajiem vīriešiem. Arī hipsteri viņu varētu apskaust.

Kaut Gintera Krabenfofta (Günther Krabbenhöft) patiesais vecums svārstās starp 68 un 70 gadiem, tas nemaina faktu, ka modīgajiem hipsteriem būtu vērts pamācīties no šī Berlīnes džentlmeņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Ginters gan neuzskata, ka viņa ģērbšanās stils būtu īpašs. Viņš vienmēr tieši šādi esot ģērbies. Viņam svarīgi, lai apģērbs būtu ar odziņu un saskaņots ar viņa iekšējo būtību un sajūtām.

Lai arī ļaudis melš, ka viņš ir 104 gadus vecs, pats Ginters smej, ka tas ir vien joks.

Galerijā skaties, cik Ginters ir stilīgs!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl