Komentāri
Hipsteri viņu apskauž. 104 gadus vecs opis kļuvis par stila ikonu
Foto: facebook/gunther.krabbenhoft

Par īstenu sensāciju modes pasaulē kļuvis kāds it kā 104 gadus vecs vīrs, kurš varētu ”izgriezt pogas” pat divgadīgajam princim Džordžam, kurš nesen paziņots par vienu no stilīgākajiem vīriešiem. Arī hipsteri viņu varētu apskaust.

Kaut Gintera Krabenfofta (Günther Krabbenhöft) patiesais vecums svārstās starp 68 un 70 gadiem, tas nemaina faktu, ka modīgajiem hipsteriem būtu vērts pamācīties no šī Berlīnes džentlmeņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Ginters gan neuzskata, ka viņa ģērbšanās stils būtu īpašs. Viņš vienmēr tieši šādi esot ģērbies. Viņam svarīgi, lai apģērbs būtu ar odziņu un saskaņots ar viņa iekšējo būtību un sajūtām.

Lai arī ļaudis melš, ka viņš ir 104 gadus vecs, pats Ginters smej, ka tas ir vien joks.

Galerijā skaties, cik Ginters ir stilīgs!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl