Komentāri
Halovīna murgs: īsi pirms svētkiem no fermas nolaupīti 200 ķirbji
Pixabay

Ņūdžersijas fermas Farms View Roadstand saimnieki īsi pirms Halovīna piedzīvojuši spoku sezonas ļaunāko murgu – no viņu lauka nolaupīti aptuveni 200 ķirbji, kas tika audzēti pārdošanai pirms šiem svētkiem.

Fermas saimnieka dēls Tods Kjūms pastāstīja, ka furgonu, ar kuru pēc laupījuma ieradās garnadži, fiksējusi videonovērošanas kamera. Ieraksts liecina, ka zagļi bijuši četri un visu apjomīgo laupījumu viņiem nav izdevies aizvest vienā piegājienā, tāpēc fermā banda atgriezusies vēl divas reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā 120 gadu vecās Farms View Roadstand saimniecības īpašnieki apgalvo, ka fermai nodarīti zaudējumi 3 tūkstošu dolāru apmērā, un sola tūkstoš dolāru atlīdzību par informāciju, kas palīdzēs atrast un aizturēt ķirbju zagļus.

Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars ik gadu tiek svinēts 31. oktobra vakarā. Viens no šo svētku centrālajiem simboliem un iecienītākajām dekorācijām ir izgrebtu ķirbju laternas.

Pixabay

Pixabay

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl