Komentāri
Harijs un Karīna – latviešu pāris, kas ceļo pa pasauli un mājās sūta iedvesmojošus stāstus
Foto: Karijs.lv

Karijs.lv – varētu padomāt, ka tas ir kāds recepšu portāls, bet nē! Tā ir latviešu pāra īpaši izveidota mājaslapa, kurā viņi rakstveidā atklāj savus piedzīvojumus. Turpmāk mēs, portāls Skaties.lv, mēģināsim šos stāstus parādīt plašākai pasaulei, lai pierādītu, ka jebkurš spēj piepildīt savus kvēlākos sapņus.

Esam Karīna (27 gadi) un Harijs (32 gadi) Eglieni un 25. aprīlī sākām ceļojumu uz Āzijas pusi. Ceļojam lēni un nesteidzīgi, un ik pa brīdim par mūsu gaitām informējam mūsu blogā Karijs.lv. Mums katram ir savi mērķi – Karīnai patīk pasaules valstu ēdieni, tā viņa secina, kādus cilvēkus ieradusies apciemot, bet Harijam vienkārši patīk visur skriet, līst un kāpt. Viņš ir tas, kurš visos muzejos izlasa garos aprakstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Mums nekas nav apriebies, patīk mūsu darbi (ziņu portāls Apollo un kinoteātris Cinamon), mūsu dvēseles ir pie mums, viszaļākā zāle, mūsuprāt, ir Latvijā, godprātīgi maksājam nodokļus un visus politiķus nesaucam par zagļiem, kuri sačakarējuši mūsu dzīvi, nē!

Tā gadījās, ka 2014. gads mūsu dzīvē bija smags un bezcerības pilns, tāpēc šogad esam nolēmuši darīt citādāk. Par saviem pagātnes pārdzīvojumiem kādreiz pastāstīsim. Kad būsim gatavi.

Tiesa, naudas mums nav pārāk daudz, tāpēc cauru zeķi ārā nemetīsim, tirgos pirksim visšķībākos, vislētākos, bet tikpat garšīgos dārzeņus, un atteiksimies no visa ērtā, lai jums būtu interesantāk lasīt, bet mums – iespēja īstenot iecerēto. Jaunumiem varat sekot līdzi mūsu mājaslapā Karijs.lv, kā arī no šodienas portālā Skaties.lv.

Portāla lasītāj, ja arī tev ir kāds interesants stāsts vai stāstu sērija par savu ceļojumu, nekautrējies ar to padalīties, aprakstu un bildes sūtot uz pasts@skaties.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl