Komentāri
Harijs un Karīna – latviešu pāris, kas ceļo pa pasauli un mājās sūta iedvesmojošus stāstus
Foto: Karijs.lv

Karijs.lv – varētu padomāt, ka tas ir kāds recepšu portāls, bet nē! Tā ir latviešu pāra īpaši izveidota mājaslapa, kurā viņi rakstveidā atklāj savus piedzīvojumus. Turpmāk mēs, portāls Skaties.lv, mēģināsim šos stāstus parādīt plašākai pasaulei, lai pierādītu, ka jebkurš spēj piepildīt savus kvēlākos sapņus.

Esam Karīna (27 gadi) un Harijs (32 gadi) Eglieni un 25. aprīlī sākām ceļojumu uz Āzijas pusi. Ceļojam lēni un nesteidzīgi, un ik pa brīdim par mūsu gaitām informējam mūsu blogā Karijs.lv. Mums katram ir savi mērķi – Karīnai patīk pasaules valstu ēdieni, tā viņa secina, kādus cilvēkus ieradusies apciemot, bet Harijam vienkārši patīk visur skriet, līst un kāpt. Viņš ir tas, kurš visos muzejos izlasa garos aprakstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Mums nekas nav apriebies, patīk mūsu darbi (ziņu portāls Apollo un kinoteātris Cinamon), mūsu dvēseles ir pie mums, viszaļākā zāle, mūsuprāt, ir Latvijā, godprātīgi maksājam nodokļus un visus politiķus nesaucam par zagļiem, kuri sačakarējuši mūsu dzīvi, nē!

Tā gadījās, ka 2014. gads mūsu dzīvē bija smags un bezcerības pilns, tāpēc šogad esam nolēmuši darīt citādāk. Par saviem pagātnes pārdzīvojumiem kādreiz pastāstīsim. Kad būsim gatavi.

Tiesa, naudas mums nav pārāk daudz, tāpēc cauru zeķi ārā nemetīsim, tirgos pirksim visšķībākos, vislētākos, bet tikpat garšīgos dārzeņus, un atteiksimies no visa ērtā, lai jums būtu interesantāk lasīt, bet mums – iespēja īstenot iecerēto. Jaunumiem varat sekot līdzi mūsu mājaslapā Karijs.lv, kā arī no šodienas portālā Skaties.lv.

Portāla lasītāj, ja arī tev ir kāds interesants stāsts vai stāstu sērija par savu ceļojumu, nekautrējies ar to padalīties, aprakstu un bildes sūtot uz pasts@skaties.lv.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl