Komentāri

Vakar vakarā Latvijas Nacionālajā operā norisinājās Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons pasniegšanas ceremonija, taču pēc tās pasākuma viesi devās uz “afterpārtiju”, kas norisinājās klubā Coyote Fly. Uz vietas bija arī portāls Skaties.lv, kam grupa DaGamba atklāja ļoti īpašu jaunumu.

Nelielajā ekspresintervijā, kas notika kluba telpās, piedalījās trīs no četriem grupas dalībniekiem, kuri šogad Zelta Mikrofona balvai tika nominēti vienā kategorijā Labākais akadēmiskais albums. Puiši atklāja, ka negrasās apstāties pie iesāktā, un jau ķērušies pie jauna materiāla rakstīšanas, kā arī jūnijā viņi uzstāsies dažādos mūzikas festivālos Eiropā. Tostarp jau otro reizi viņi kāps arī uz kādas no leģendārā Glastonberijas festivāla skatuvēm, kas latviešu grupām ir vēl nebijis sasniegums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesants fakts, ka grupa DaGamba ir gana labi zināmi arī Lietuvā, jo kādā no nedēļām viņi ierindojušies pirmajā vietā pirktāko dziesmu sarakstā. Grupas dalībnieks Dainis Tenis, kuram saknes meklējas tieši mūsu kaimiņvalstī, veltīja arī īpašu sveicienu lietuviešu mēlē.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl