Komentāri
Gribi patikt vīriešiem – ievelc vēderu, lieto mazāk kosmētikas un velc sarkanas krāsas apģērbu!

Zinātnieki mēģinājuši atbildēt uz mūžseno jautājumu – kas sievietes vīriešu acīs padara seksuāli pievilcīgas? Pētījumos ir noskaidrots, kas padara sievietes seksuāli iekārojamas.

Ir puslīdz skaidri zināms, ka cilvēki ir ģenētiski ieprogrammēti flirtēt, jo tas ir priekšnosacījums, lai sievietes un vīrieša starpā varētu būt seksuālās attiecības, kas, kā zināms, ir priekšnosacījums cilvēku sugas reprodukcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, lai uzsāktu flirtu, ir jābūt kādam impulsam, kas sievieti padara seksuāli pievilcīgu vīrieša acīs. Zinātnieki ir pielikuši pūles, lai saprastu, kā tas notiek. Pētījumos noskaidrots, ka ik reizi, kad vīrietis uzlūko sievieti, viņa apziņā noris gana komplicēts process. Proti, tā laikā tiek analizēts, cik veselīga uzlūkotā sieviete varētu būt pēcnācēju radīšanai. Pētījumu rezultātā zinātnieki ir noskaidrojuši, kādi tieši faktori nosaka sievietes pievilcību.

Svarīga sievietes vidukļa un gurnu proporcija. Izrādās vīriešiem neapzināti šķiet pievilcīgāka lielāka vidukļa un gurnu proporciju atšķirība. Brīdī, kad vīrietis ierauga sievieti ar sev tīkamām gurnu un vidukļa proporcijām, neapzināt viņā nostrādā instinktīva vēlme tuvoties šai sievietei.

Tāpat ne mazāka nozīme ir sievietes balss tembram. Jo tas ir augstāks, jo vīriešiem sieviete šķiet pievilcīgāka, jo augstāka balss signalizē par jaunību. Tāpat liela nozīme ir sievietes matiem – dabīgi veselīgi, gari mati vīriešu apziņā nostrādā kā sievietes veselības pazīme.

Zinātnieki arī secinājuši, ka smaids ir tas, kas atkausē vīriešu sirdis. Izrādās, ka vīrieši dod priekšroku sievietēm, kas lieto mazāk kosmētikas. Un vēl – sarkanā krāsa ir tā, kas nekad neļaus sievietei palikt nepamanītai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl