Komentāri
Gribi nokļūt ekskluzīvā Gumball 3000 ballītē? Piesakies un nokļūsti tur, kur par naudu neiekļūt!
publicitātes foto

Paldies visiem, kas izrādīja vēlmi nokļūt Gumball 3000 ballītē! Esam izraudzījuši trīs uzvarētājus, Skaties.lv pārstāvis ar viņiem sazināsies!

Tu jau droši vien esi dzirdējis, ka jau šajā nedēļas nogalē ar ekskluzīvām automašīnām un pasaules mēroga slavenībām Rīgā atgriežas dzīvesstila  rallijs Gumball 3000. Tas  nozīmē vairāk nekā 120 ekskluzīvi sporta automašīnas un 500 dalībnieki!  Viņu vidū būs gan pasaules līmeņa slavenības, gan  monarhiju pārstāvji un miljonāri, kā arī tādas pasaules superzvaigznes kā dīdžeju Afrojack, reperi Īvu, amerikāņu elektroniskās deju mūzikas apvienības Major Lazer dalībnieku Jillionaire, kā arī amerikāņu beisbolistu Kens Grifijs un daudzus citus! Vārdu sakot  – šis būs notikums, ko katru dienu neredzēt.

Un šī ir tava lielā iespēja – apskati attēlus, lai uzzinātu vairāk par ekskluzīvā rallija noskaņu un aizpildi pieteikuma anketu – iespējams, tieši tu būsi to trīs veiksminieku vidū, kas izlozē laimēs ielūgumu divām personām ekskluzīvo atklāšanas pasākumu klubā ”Coyote Fly” sestdien, 1. jūlijā!

Foto

Veiksmi!

Visi lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl