Moderno Līgo ticējumu konkurss ir noslēdzies!

Komentāri
Moderno Līgo ticējumu konkurss ir noslēdzies!

Kā tas nākas, ka Jāņos gandrīz vienmēr gāž kā ar spaiņiem vai vēl ļaunāk – bez ziemas jakas neiztikt? Ko darīt, lai būtu vairāk saules, vairāk alus, siera, svētku sajūtas un paparžu? Iesūti savus ieteikumus jeb ticējumus mūsdienu versijā vai piezvani uz radio STAR FM Zoopastu plkst. 9.45 un saņem 30 eiro dāvanu karti no restorāniem Vairāk Saules īsteni labam noskaņojumam Jāņos, pēcjāņos un ne tikai.

Savukārt, tas, kurš par savu moderno Līgo dienas ticējumu saņems visvairāk balsu, tiks pie vislielākās balvas no “Vairāk saules” – 10 picām! Uzvarētāju – 10 picu ieguvēju paziņosim jau 22. jūnijā. Pat ja neizdosies izgaiņāt mākoņus, varēsi pasūtīt gardās 30 cm Vairāk Saules picas un auksto zupu saņemsi “bonusā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsveicam uzvarētāju! 10 Picas no “Vairāk Saules” saņem Intra. M! Ar tevi sazināsies radio “Star FM” pārstāvji.

Vairāk saules dod! Vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl