Komentāri
Moderno Līgo ticējumu konkurss ir noslēdzies!

Kā tas nākas, ka Jāņos gandrīz vienmēr gāž kā ar spaiņiem vai vēl ļaunāk – bez ziemas jakas neiztikt? Ko darīt, lai būtu vairāk saules, vairāk alus, siera, svētku sajūtas un paparžu? Iesūti savus ieteikumus jeb ticējumus mūsdienu versijā vai piezvani uz radio STAR FM Zoopastu plkst. 9.45 un saņem 30 eiro dāvanu karti no restorāniem Vairāk Saules īsteni labam noskaņojumam Jāņos, pēcjāņos un ne tikai.

Savukārt, tas, kurš par savu moderno Līgo dienas ticējumu saņems visvairāk balsu, tiks pie vislielākās balvas no “Vairāk saules” – 10 picām! Uzvarētāju – 10 picu ieguvēju paziņosim jau 22. jūnijā. Pat ja neizdosies izgaiņāt mākoņus, varēsi pasūtīt gardās 30 cm Vairāk Saules picas un auksto zupu saņemsi “bonusā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsveicam uzvarētāju! 10 Picas no “Vairāk Saules” saņem Intra. M! Ar tevi sazināsies radio “Star FM” pārstāvji.

Vairāk saules dod! Vairāk!

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl