Vēlies ekskluzīvu mājokli? Pērc ūdenstorni Olainē!

Komentāri

Olainē iespējams iegādāties deviņus stāvus augstu ūdenstorni, kur katrā no stāviem ierīkota apdzīvojama istaba.

No vienas puses, no torņa paveras skats uz pašu Olaini, bet no otras – tās parks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Torņa īpašniece Ludmila torni Olainē iegādājās deviņdesmitajos gados. Laika gaitā ūdenstornis ticis izremontēts un katrā no tā stāviem iekārtotas istabas. Tiesa, lifts gan pagaidām nav ierīkots.

Tornis gan pagaidām ir kalpojis kā dzīvnieku viesnīca, taču to tikpat labi var apdzīvot arī cilvēki. Torņa īpašniece stāsta, ka no devītā stāva ļoti labi varot redzēt salūtu Rīgā. Tāpat tornis ir aprīkots ar apkuri.

Aplūkojot interneta portālus, šī nav vienīgā tāda ēka, kuras laika gaitā mainījusi savu funkcionālo izmantojumu. Piemēram, Talsu pusē tiek tirgotas 19. gadsimtā celtas vējdzirnavas, kur tagad sešos stāvos iekārtotas 6 istabas un, ja esat gatavs samaksāt prasīto cenu, tad varat tur dzīvot kaut tūlīt.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl