Grēviņš, Gacho un citas zvaigznes piedalīsies krāsu festivālā Lucavsalā

Komentāri
Grēviņš, Gacho un citas zvaigznes piedalīsies krāsu festivālā Lucavsalā
Foto: Mārtiņš Vilcēns, MakeArt.lv

HOLI krāsu festivālā sestdien, 1. augustā, Lucavsalā, Rīgā, no plkst. 14.00 līdz 02.00 būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu šovus. Programmu veido arī daudzveidīgas atpūtas, radošās un mākslas aktivitātes, vēsta organizatori.

Festivāls aicina dalīties kopīgā priekā un brīvā dabā piedzīvot vienu no krāsainākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem šajā vasarā Latvijā. HOLI krāsu festivāls ir pirmais un vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē draugus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūzikas programma un 7 kopīgās krāsu mešanas – #holilv moment:

 • 14.00. Toms Grēviņš / #holilv moment
 • 16.00. Deniss Pashkevich Funk Therapy
 • 17.00. Dubsisters / #holilv moment
 • 18.00. DJ Gustavito / #holilv2015 GRAND
 • 19.00. Dfanielle Diaz / #holilv moment
 • 20.00. Triana Park / #holilv moment
 • 21.00. Astro’n’out & DJ Rudd / #holilv moment
 • 22.00. GACHO / #holilv moment
 • 23.00. Louis Laporte
 • 00.00. [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet)
 • 01.00. Taran & Lomov (Amber Muse)

Festivāla teritorijā būs arī iespēja piedalīties kopīga mākslas darba veidošanā, iesaistīties Randalas mandalas radīšanā, spēlēt neparasto futbolu, izmēģināt kinētisko smilšu mākslu, apkrāsot vienam otru, radīt tetovējumus un iegūt ķermeņa gleznojumus u.c., piedzīvot smieklu jogu, svinēt dzīvi un daudzpusīgi un radoši atpūsties, akcentē rīkotāji.

HOLI krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Vairāk informācijas meklē holi.lv, facebook.com/holikrasufestivals, twitter.com/krasufestivals, draugiem.lv/krasufestivals!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl