Greifāne: Man šķiet, mēs ar katru brīdi iemīlamies arvien vairāk un vairāk!

0 Komentāru
Greifāne: Man šķiet, mēs ar katru brīdi iemīlamies arvien vairāk un vairāk!
Foto: privātais arhīvs

Bez Tabu komanda pagājušajā decembrī devās pie četriem dažādiem astrologiem, lai noskaidrotu, kāds būs šis 2015. gads. Liene Greifāne pēc horoskopa zīmes ir Svari, tāpēc viņa tika izvēlēta, lai pastāstītu, vai astrologiem bijusi taisnība attiecībā uz prognozēm par viņas horoskopa zīmi.

Šā gada 5. oktobrī dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne svinēja savu 30 gadu dzimšanas dienu. Ikdienas horoskopiem līdzi viņa neseko, bet atzīstas, ka pati reiz iemēģinājusi roku astroloģijā. “Es iegādājos grāmatas, un tad visiem gatavoju tādas kā padziļinātas horoskopu kartes. Taisīju pat pārīšiem ar domu – vai viņi saskan, vai nē. Varu teikt, ka kaut kāda aizraušanās ar to man ir bijusi, bet neteikšu, ka baigi,” stāsta L. Greifāne.

Foto

2014. gada izskaņā astroloģe Rita Riekstiņa Svaru zīmei ieteica nākamajā gadā parūpēties par savu imunitāti. “Es lietoju D vitamīnu, kas ir viens no vissvarīgākajiem vitamīniem kauliem, ādai, smadzenēm utt. Šis saules vitamīns, manuprāt, ir visspēcīgākais.” Naudas ziņā 2015. gadu astrologs Jānis Bēniķis prognozēja kā smagu pierodu Svariem. “Man piedzima bērns. Loģiski, koncertu bija mazāk. Piedalīšanās Dejo ar zvaigzni – pilnīgs maciņa “patukšinājums”. Varbūt varētu viņam arī piekrist!” Astrologs Jānis Račs prognozēja labu gadu tiem Svariem, kuri labi strādā komandā un prot to veidot. Šajā ziņā Lienei tā arī bijis – kopā ar deju partneri Viktoru Haritonovu uzvara šovā Dejo ar zvaigzni.

“Komandas darbs pavisam noteikti šodien bija. Paldies Viktoram! Izturēja mani un es – viņu. Nebija jau tā, ka nebija grūto brīžu vai saķeršanās. Bet mēs gājām tam visam cauri roku rokā, un Račam bija taisnība – tiem, kas strādāja komandā, ir labs gads.”

Astrologs Edijs Spāre Svariem prognozēja izmaiņas partnerattiecībās. Tam gan Liene varētu nepiekrist. “Man šķiet, ka mēs ar katru brīdi iemīlamies arvien vairāk un vairāk. Jo ilgāk kopā, jo iepazīstam viens otru vairāk, un pat negribētos iedomāties savu dzīvi bez šā cilvēka.”

Video

Liene savu 2015. gadu vērtē kā aktīvu krāsainu, tādēļ gada izskaņā ikdiena kļuvusi mierīgāka, kā arī sajūt velmi pēc jauniem izaicinājumiem un aktivitātēm. Visiem skatītājiem L. Greifāne novēl, lai piepildās tā viena viskvēlākā vēlēšanās. “Jo, kā zināms, ir ļoti grūti koncentrēties uz daudzām vēlēšanām, tāpēc ievēlieties vienu, lielu un tā kārtīgi ejiet uz savu mērķi, un viss jums izdosies! Priecīgus svētkus!”

0 Komentāru