Komentāri

Grāmatas Dzelzsgriezējs un dūja autore ilgi domājusi, pirms sākusi rakstīt to, kas veltīts mūziķim Aivaram Brīzem. “Ja raksta, tad raksta patiesību, un tā ne vienmēr ir skaista,” komentē rakstniece. Aivara Brīzes grāmatas un veltītā albuma prezentēšanas pasākumā ir jūtama paša mūziķa klātbūtne. Arī pirmā dziesma, gluži kā pēdējā kopējā koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves, tagad uz 1. rokkafejnīcas skatuves Raimonds Pauls un Elita Veidemane.

Elitu un Aivaru vienojusi savdabīga humora izjūta, atceras ģimenes draugi Sarmīte un Rihards Pīki. “Tas bija nepārtraukts humors. Humors, kas savā būtībā brīžiem bija parupjš, bet pārsvarā ļoti smalks. Cilvēkam no malas tas varētu pat likties mazliet dzēlīgs,” atceras pāris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sev neraksturīgi pie mikrofona pieteicās runāt arī maestro Raimonds Pauls, kurš atcerējās koncertu kādā Jāņu vakarā, kurā bija ielūdzis arī Elitu un Aivaru. “Viņi atbrauca, es sagaidīju, bet sapratu, ka tur kaut kas nav tā kā vajag. Atskanēja Elitas dzelžainā balss: “Aivar, nāc man līdzi!” Viņi kaut kur aizgāja. Pēc kāda neilga laika abi divi nāca atpakaļ, bet Aivars pie deguna turēja baltu kabatas lakatiņu,” visai zālei smejoties, no skatuves nokāpa maestro.

VIDEO

Lasi vēl