Komentāri
Glastonberijas festivālā arī šogad sola tradicionālās lietusgāzes
Foto: LETA

Mūzikas fani sākuši ieņemt labākās telšu vietas pasaulslavenajā Glastonberijas festivālā Anglijā. Galvenā skatuve vērsies vaļā šovakar, taču dzīvā mūzika un citas izklaides jau rit pilnā sparā.

Glastonberijas festivāla pirmie apmeklētāji sāka ierasties pasākuma norises vietā jau trešdien. Taču tiem, kuri uz festivālu ieradīsies vēlāk, tika rekomendēts, ierodoties pasākuma teritorijā, teltis uzsliet pēc iespējas ātrāk, jo festivālu sola pavadīt tam neatņemamās lietusgāzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada Glastonberijas festivāls norisināsies no šodienas līdz svētdienai. Uz pasākumu nopirkts apmēram 135 000 biļešu.

Galvenie izpildītāji būs britu grupas Florence and the Machine un The Who, kā arī amerikāņu reperis Kanje Vests. Vēl uzstāsies tādi mūziķi kā The Chemical Brothers, Laionels Ričijs un citi. Bija paredzēta arī amerikāņu rokgrupas Foo Fighters uzstāsānās, taču mēneša sākumā grupas solists Deivs Grola nokrita no skatuves koncerta laikā Zviedrijā un salauza kāju. Foo Fighters vietā uzstāsies britu indīpopa grupa Florence and the Machine.

Glastonberijas festivāls kopš 1970. gada notiek Somersetā, taču nākotnē tā rīkotājs Maikls Īviss pieļauj, ka festivālu varētu pārcelt uz lielāku norises vietu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl