Ģimenes ideāli un spēks atklājas stihijās

0 Komentāru
Ģimenes ideāli un spēks atklājas stihijās
Foto: Ryan Polei, Flickr

Pēc astrologu domām, ģimeņu daudzveidību nosaka tas, kurai no četrām stihijām piederīgi tās locekļi, īpaši vecāki — viņu zīmes ir noteicošās.

Uguns ģimene (Auns, Lauva, Strēlnieks)

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Vide. Ģimenē valda karsta atmosfēra. Visas lietas visapkārt ir ar spožumu piesātinātos toņos, ar sarkanās un oranžās krāsas dominanti. Laulāto starpā bieži risinās vētraini strīdi, pat ar trauku sišanu. Un bērni ir liecinieki… Taču kaujas ātri nomaina miers, un viss atkal ir labi.

Pastāv bīstamība, ka pārlieku pašpārliecināti bērni agri pametīs ģimenes ligzdu un mēģinās patstāvīgi izsisties dzīvē.

Finanses. Ģimene ievēro devīzi: “Nauda vajadzīga, lai to tērētu.” Daudz naudas tiek tērēts izklaidēm un atpūtai, attiecīgi — mēneša vai gada beigās parasti rodas finansiālas grūtības. Rodas vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Savukārt, kad viss ir labi, ģimenē valda prieks un labklājība, bērni tiek apveltīti ar bagātīgām dāvanām.

Veselība. Uguns ģimenei ir augsts dzīves tonuss un spēcīga enerģētika, kas tiek nodota no vecākiem uz bērniem paaudžu paaudzēs. Bērni aug pārgalvīgi un bieži uzsit sev “punus”. Tāpēc nākas atvēsināt viņu neapdomātos izrāvienus, lai viņi nenodarītu ļaunumu savai veselībai.

Mīnusi. Ņemot vērā, ka tīrā Uguns ģimene sastāv tikai no līderiem, tajā bieži uzliesmo konflikti, katrs pārmet otram kaut ko, neuzklausot otra argumentus.

Plusi. Enerģētiska ģimene, kas neatzīst rutīnu, vienmēr gatava darbībai, entuziasma un izlēmības pilna. Viņi vienmēr iestājas par sava “klana” interesēm — pat ja pirms tam bija sastrīdējušies.

0 Komentāru