Ģimenes ideāli un spēks atklājas stihijās

Komentāri

2. Zemes ģimene (Vērsis, Jaunava, Mežāzis)

2/5

Uguns ģimene (Auns, Lauva, Strēlnieks)

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Vide. Ģimenē valda karsta atmosfēra. Visas lietas visapkārt ir ar spožumu piesātinātos toņos, ar sarkanās un oranžās krāsas dominanti. Laulāto starpā bieži risinās vētraini strīdi, pat ar trauku sišanu. Un bērni ir liecinieki… Taču kaujas ātri nomaina miers, un viss atkal ir labi.

Pastāv bīstamība, ka pārlieku pašpārliecināti bērni agri pametīs ģimenes ligzdu un mēģinās patstāvīgi izsisties dzīvē.

Finanses. Ģimene ievēro devīzi: “Nauda vajadzīga, lai to tērētu.” Daudz naudas tiek tērēts izklaidēm un atpūtai, attiecīgi — mēneša vai gada beigās parasti rodas finansiālas grūtības. Rodas vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Savukārt, kad viss ir labi, ģimenē valda prieks un labklājība, bērni tiek apveltīti ar bagātīgām dāvanām.

Veselība. Uguns ģimenei ir augsts dzīves tonuss un spēcīga enerģētika, kas tiek nodota no vecākiem uz bērniem paaudžu paaudzēs. Bērni aug pārgalvīgi un bieži uzsit sev “punus”. Tāpēc nākas atvēsināt viņu neapdomātos izrāvienus, lai viņi nenodarītu ļaunumu savai veselībai.

Mīnusi. Ņemot vērā, ka tīrā Uguns ģimene sastāv tikai no līderiem, tajā bieži uzliesmo konflikti, katrs pārmet otram kaut ko, neuzklausot otra argumentus.

Plusi. Enerģētiska ģimene, kas neatzīst rutīnu, vienmēr gatava darbībai, entuziasma un izlēmības pilna. Viņi vienmēr iestājas par sava “klana” interesēm — pat ja pirms tam bija sastrīdējušies.

2. Zemes ģimene (Vērsis, Jaunava, Mežāzis)

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl