Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

8

Strēlnieks

Šajā svētku mēnesī gaisā jaušama mīlestības un draudzības enerģija. Veļas lielais jūtu devītais vilnis, apžilbina salūts un vari pilnā balsī gavilēt. Īpaši mēneša beigās.

Profesionālajā sfērā nevajag sēdēt un domāt, bet izštukoto arī likt lietā, vismaz mēģināt. Ja nemēģināsi – nezināsi, bija vai nebija miljons eiro idejiņa. Tā kā novembra beigās sākas tavs jaunais personīgais gads, vitalitāte un dzīves spēks uzņems apgriezienus. Dzims eksotiski plāni par iespējām profesionāli izglītoties, mācīties. Piedāvā sev šo ekskluzīvo iespēju sevi palutināt. Nedomā, ka tas ir egoisms, šī ir iespēja garīgi atpūsties, kas ir tieši tas, kas tev nepieciešams. Galvenais, lai visi lēmumi būtu skaidra prāta diktēti.

Pavērsies iespējas gūt papildus ienākumus vai arī beidzot izlauzīsies no parādu jūga un varēsi brīvi uzelpot. Ja nospīdēs, vari saņemt materiālu apbalvojumu vai peļņu, pateicoties veiksmei. Gaidāmi finanšu darījumi un interesanta komunikācija ar cilvēkiem tālienes, kuri mudinās apsvērt nozīmīgu ceļojumu. Visticamāk, tas būs saistīts ar tavu vēlmi uzsākt ko jaunu vai apmeklēt vietu, kur iepriekš nekad neesi bijis.

Novembris izvērtīsies neparedzams jūtu un emociju ziņā, ar dažādiem attiecību pārbaudījumiem. Sirds kompanjonu meklē starp paziņām. Rūpīgi pētī sejas un reakcijas, lai nepalaistu garām liktenīgo mirkli. Pārsteigumi šomēnes būs saistīti ar kāda tava ģimenes locekļa darbu, izglītību, vajadzību ātri pieņemt lēmumu par pārmaiņām mājās. Lai 18. novembra salūta krāšņums taviem plāniem!

Nākamais: Strēlnieks
0 Komentāru