Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

7

Skorpions

Tev priekšā ir spēkpilns un veiksmīgs mēnesis, vismaz līdz valsts svētkiem šis ir arī tavs laiks!

Pieņemot svarīgus lēmumus, uzmanies un izvairies no nelūgtiem padomiem un manipulācijām. Var gadīties, ka kāds centīsies tev kaitēt, savtīgu interešu vadīts. Pārākā laipnība un izpalīdzība profesionālo āderu jautājumos, dažkārt nāks tev par sliktu. Īstais filtrs šādās situācijās ir elementāra cilvēciska patikšana un intuitīva jušana. Pieņem, ka nav iespējams izpatikt visiem un tavi enerģijas krājumi arī nav bezgalīgi.

Darbā daudz iespēju jeb, precīzāk sakot, atbildības uzņemšanās. Ja šī spēja un vēlme ir, tad arī būs daudzsološa vasaras ieskaņa. Izaicinājumi nekādā gadījumā nebūs pārsteidzoši, drīzāk pakāpeniski un paredzami – vai lielāka darba slodze, vai atbildīgāks amats. Saņemsi noderīgu informāciju vai ieteikumu no kāda augsta amata pelēkā bruņinieka. Profesionālajos koridoros nāksies iesaistīties konfrontācijās ar citiem nozares pārstāvjiem. Kompromisu šajā situācijā atrast neizdosies.

Attiecības ar draugiem būs pārbaudījumu pilnas un sagādās melanholiskas sajūtas. Tāpat bez sarežģījumiem neizpaliks attiecības ar laulātajiem draugiem. Tās, visticamāk, būs jau senās un ilgstošās sāpītes, kuras vairāk skars atsvešinātās un pašķirtās dvēseles. Lai uzņemtu sirds un prieka vitamīnu devu, Mārtiņdienā jādodas satikt jaunus cilvēkus un godā jāceļ tautas tradīcijas.

Nākamais: Skorpions
0 Komentāru