Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

6

Svari

Sarunas, smiekli un pozitīvas emocijas dos tev vislielāko izturību pret ārējām ietekmēm, dos spēcīgu pozitīvās enerģijas lādiņu tumšākā un depresīvākā mēneša garumā.

Pavisam noteikti novembrī tava prioritāte būs tavas mājas. Gaidāmi vairāki nozīmīgi notikumi, viesi un pārmaiņas mājās, līdz ar to galvenokārt enerģiju veltīsi šo plānu realizēšanai. Vari gaidīt tuva radinieka apciemojumu, kurš var ieilgt. Nelielu stresu sagādās dzimtas sievišķīgā daļa. Ieteicams atrast īsto un gruntīgo iemeslu stresam šajā mēnesī un nerakt indes sakni tur, kur tās nav.

Novembris ir ideāls atspēriena punkts uzkrāto finanšu problēmu risināšanai. Parādus, neapmaksātos rēķinus vai ilgtermiņa naudas saistības tagad varēsi nokārtot Bolta cienīgā sprintā. Neuztver apkārt notiekošo vieglprātīgi. Pārbaudījumiem tiks pakļauta tava karjera un sevišķi uzmanīgam jābūt, ja darbs saistīts ar naudu. Darba vidē uzņemsi negaidītus viesus un satiksi cilvēkus, kuri spēs tevi iepriecināt. Atskārtīsi, ka atrodies īstajā laikā un vietā. Pozitīvi brīži būs saistīti ar negaidītām izmaiņām vadības korpusā, kurām pateicoties turpmāk saņemsi regulārus ienākumus vai algas pielikumu.

Mīlas jūtu liesmās un greizsirdībā balstīts konflikts var atklāt sarežģītu, tev nepatīkamu un sāpīgu patiesību. Pozitīvs situācijas risinājums ir gaidāms vien tad, kad nezaudēsi kontroli pār emocijām un liksi lietā visus tautas gudrības rituālus. Nebaidies lūgt austāko spēku aizbildniecību.

Nākamais: Svari
0 Komentāru