Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

5

Jaunava

Novembri izgaismo jaunas iespējas. Mēnesis sāksies ar kārdinošām ziņām vai dažu labu vilinošu piedāvājumu, kas var palīdzēt mainīt ierasto dzīves plūsmu. Nenoslinko un nenoguli iespēju virzīt savu dzīvi uz labo pusi. Viss, kas ir vajadzīgs – uzmanība un modrība.

Novembra vidus ir ideāls laiks, lai mērotu tuvākus un tālākus profesionālos ceļus, kuri izrādīsies droši un veiksmīgi. Darbā šomēnes vari lolot cerības uz lielākiem ienākumiem, pateicoties ārvalstu klientiem un sadarbības partneriem. Esi mierīgs, saņemot verbālu uzbrukumu savai profesionālajai reputācijai no kādas amatpersonas, kas neatstās nekādas destruktīvas sekas un ātri nokusīs kā pirmais rudens sniegs. Esi piesardzīgs, tiekoties ar cilvēkiem, kuri izraisa pastiprinātu interesi par tavu nodarbošanos vai uzņēmumu. Nāksies saskarties ar mēģinājumiem ietekmēt plānus saistībā ar kustamo vai nekustamo īpašumu.

Ģimenē var samilzt kāds augonis, kuru vajadzēs likvidēt, nekavējoties izmantojot samērā radikālas metodes. Problēmas ģimenē būs saistītas ar emocionāliem aizvainojumiem vai zaudējumu, kuru būs grūti pārdzīvot. Ap valsts svētku laiku dzimtā gaidāmi vairāki iepriecinoši notikumi vai grandiozas svinības bērnu dzīvē. Tavos attiecību labirintos var iemaldīties kāda agrāk neredzēta būtne, kurai palīdzēsi rast ceļu uz savu sirdi. Pielijušo un tumšo vakaru laiks tam var nākt tikai par labu!

Nākamais: Jaunava
0 Komentāru