Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

4

Lauva

Novembrī jāpaskatās savai patiesībai acīs, jāaprunājas un jānoskaidro, kas un kā. Ir tikai jāuzdrošinās un jāmēģina redzēt. Pārējais viss sanāks.

Mēneša sākumā ir iespēja mazliet paslinkot pirms gada noslēguma šturma un saraušanas. Darbā būs pienākumu un darba intensitātes samazināšana. Šo laiku pieņem ar pateicību un izmanto to savā labā – atpūties, vai nu aktīvi vai pasīvi. Mēneša vidū – laiks pieņemt lēmumus. Rūpīgi jāizvērtē, vai vari celt to, ko gribi nest. Tad vienkārši jāķeras klāt un jāizdara. Intriģējošākais šajā stāstā ir fakts, ka darbavietā pie apvāršņa parādīsies jauns, tiešām jauns, kolēģis. Nebaidies no pārmaiņām, bet pārbaudi un izvērtēt jebkuru informāciju, kuru saņemsi.

Mārtiņdienas svinībām tuvojoties, varēsi sastādīt ambiciozu plānu savai personīgajai dzīvei. Nepaļaujies viegli ne uz citiem, ne pats uz sevi, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem. Rudens sākuma iepazīšanās, kuru vērtēji kā kārtējo flirtu, izrādījusies ar dziļu potenciālu apveltīta. Saņemsi mīlestības augstāko aizbildņu sūtītu iespēju vienoties ar savu dvēseles radinieku, cilvēku, ar kuru vari izveidot ļoti spēcīgas un veiksmīgas personīgās attiecības. Atrodi veidu, kā viņiem nosūtīt pateicības vēstulīti.

Nākamais: Lauva
0 Komentāru