Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

3

Vēzis

Ja kopā ar Lāčplēšdienas lāpām un svecītēm tevī ir aizdegušās ambīcijas, tad šomēnes vari pretendēt uz amatiem, vari tikt virzīts nominācijām un gozēties saviesīgos pasākumos. Novembris arī būs komfortabls, ja neļausi cilvēkiem ar sevi manipulēt.

Pēdējais rudens mēnesis var izrādīties visai labvēlīgs un finansiāli veiksmīgs, neskatoties uz to, ka būs veicami vairāki svarīgi maksājumi. Iespējams, gūsi papildus ienākumus vai prēmiju par labi padarītu darbu. Šomēnes būs grūti paredzēt jebkuru notikumu attīstību un turpmāko gaitu, bet vari būt pārliecināts, ka zvaigznes tev būs labvēlīgas. Kāds nepatīkams notikums tev pavērs durvis uz jaunām, pozitīvām iespējām darba dzīvē. Izvairies no aizdomīgiem cilvēkiem, notikumiem un neļauj sevi apmuļķot, piemānīt. Tu nedzīvo, lai izpatiktu citiem, bet vispirms sev. Izaicini sevi un atrisini ieilgušas un nepatīkamas profesionālās sfēras problēmas.

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, it īpaši cilvēkiem, kuriem ir kopīgas intereses un spēcīga saikne ar savām pašreizējām otrajām pusītēm. Labs laiks, lai pieņemtu lēmumu par turpmāko nozīmīgo soļu speršanu attiecībās. Konkrēts plāns personīgajā dzīvē var piedzīvot aizkavēšanos vai atteikumu. Nerīkojies emociju uzplūdā, apsēdies un izvērtē, kādēļ notiek tas, kas notiek. Dažiem novembris paliks atmiņā ar mīlestību un prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās rindā uz šo sauli vai emocijas sakarā ar savas dzimtas atjaunošanos.

Nākamais: Vēzis
0 Komentāru