Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

2

Dvīņi

Novembrī der atcerēties, ka augstprātība ir grēks, bet nedaudz veselīgs lepnums – pašapziņa. Tad nu balansē uz šīs neredzamās robežas. Skaidrs, ka visiem labs tāpēc nebūsi.

Darba jautājumos kļūsi kategoriskāks, būs vairāk spriedumu kategorijās melns-balts, slikts-labs, jā-nē. Izkristalizēsies, uz kuru pusi doties. Esi pacietīgs, gaidot rezultātus un augļus, tie var aizkavēties. Trenē mēra sajūtu un centību – dzīvē noderēs. Izdevumi šajā mēnesī būs lielāki kā ienākumi, taču tam būs konkrēts iemesls. Var gadīties, ka aizkavēsies naudas saņemšana, kā rezultātā nāksies lūgt finansiālu palīdzību kādam no vecākiem vai tuviniekiem. Esi piesardzīgs un uzmani savu intelektuālo īpašumu un personīgās mantas, svētku gaidīšanas trakumā, kādam var paslīdēt roka.

Pēc Mārtiņdienas saņemsi apliecinājumu, kas apstiprinās tavu izvēļu adekvātumu un liks tev justies optimistiskam un enerģijas pilnam, turpinot ceļu uz savu mērķi. Tev priekšā ir dažādas interesantas tikšanās, sarunas un komunikācija ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Iespējams, saņemsi piedāvājumu, no kura būs neiespējami atteikties un arī nevajag!

Mīlas frontē iestājies pamiers un karotāji apmainās respekta un cieņas apliecinājumiem. Iespējams, nāksies uz laiku atvadīties no sev tuva cilvēka, kurš dosies dzīvot vai strādāt citā pilsētā vai valstī. Šādā klusuma un pārdomu brīdī iespējama tikšanās ar cilvēku no pagātnes, kura vārds liekt pulsam paātrināties. Radīsies nepieciešamība pamānīties un paslapstīties, kā rezultātā neizpaliks stress un bezmiegs. Dažreiz viss notiek tā, kā tam jānotiek un tad, kad tam jānotiek, tādēļ parūpējies par savu veselību un centies pārlieku neraizēties.

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru