Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

1

Vērsis

Novembrī drosmīgi dodies savu vēlmju virzienā! Šis ir tavu iespēju mēnesis ar noteikumu, ka jāreaģē ātri, spēji, tieši. Tavām darbībām jābūt nepārprotami konkrētām un mērķtiecīgām.

Šomēnes nebaidies no sapņiem. Gaisā sprēgā elektrība, kas kādu no tiem var izgaismot. Profesionālajā sfērā tev jātrenē savas ambīcijas un no tām galīgi nav jākaunas. Ļoti veselīga kapitālistiska konkurence stiprinās tavu pašapziņu. Pierādi savu varēšanu aizsvilties, iestāties par kaut ko svarīgu. Dominēs vēlme rīkoties vērienīgi. Veiksme un varēšana arī būs ieņēmušās zemā starta pozīciju, lai vajadzīgajā brīdī tevi atbalstītu.

Ja saņemsi kādu absolūti nereālu piedāvājumu, turies pie tā abām rokām un neprāto par savu nepiemērotību konkrētajam projektam. Neraizējies, jo visas radošās idejas un iedvesmas atnāks un, galvenais, materializēsies.

Uz ziemu slēgtajā kūrortā ar nosaukumu “Romantika” tikpat kā neviens no taviem plāniem netiks realizēts tā, kā biji iepriekš iecerējis. Glabā noslēpumu un atturību, tas piesaistīs tev vēlamo uzmanību, jo pārmērīga iniciatīva var sabojāt atturīgo tēlu – tevi var uzskatīt par gaužām vieglprātīgs personu, uz kuru nevar paļauties.

Ģimenē var attīstīties notikumi, kuri tika slēpti citu acīm un par kuru nākšanu atklātībā tu iepriekš baidījies. Pastāv liela iespēja, ka tie ir saistīti ar citiem radiniekiem, ar kuriem tu nedzīvo zem viena jumta. Labvēlīgs laiks dažādu problēmu pārrunāšanai, kuru risināšana kaut kādu iemeslu dēļ iepriekš tika atlikta.

Nākamais: Vērsis
0 Komentāru