Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

11

Zivis

Šomēnes pat, ja nesanāk, ir jāmēģina vēlreiz, un atkal, un no jauna! Jārīkojas, kamēr ir spēks un drosmīgi jāpieprasa tas, kas pienākas. Ieteicams iepazīt savas tiesības un realizēt tās dzīvē.

Rudens izskaņa var sākties ar darba attiecību pārtraukšanu ieilguša konflikta un spriedzes savstarpējā komunikācijā dēļ. Šis lēmums tevī neraisīs nekādu žēluma sajūtu un jutīsies atvieglots. Negaidīti nāksies pieņemt ātru, bet atbildīgu lēmumu, kas atnesīs izdošanos gan tavai profesionālajai, gan personīgajai dzīvei tuvāko mēnešu laikā. Labvēlīga notikumu attīstība gaidāma, ja esi iesaistīts dažādos tiesu darbos un risini juridiskus jautājumus. Vari gandrīz simtprocentīgi rēķināties ar palīdzību un atbalstu no vecāka gada gājuma cilvēka, kura ietekme un pieredze var tev palīdzēt attīstīt tavas prasmes, talantus, idejas un projektus.

Novembra beigās iedegas brīdinājuma signāls! Esi uzmanīgs un piesardzīgs, slēdzot finansiāla rakstura vienošanās un darījumus, īpaši saistībā ar svešiniekiem.

Jūtu krāsas un smaržas novembrī var īpaši paspilgtināties – ar labiem nodomiem gādāts pārsteigums var izraisīt šoku. Līdzīgas emocijas var uzjundīties svētkos – labu gribot, var sanākt izgāšanās. Uzmanies no kāda trešā liekā krāpnieciskajām darbībām un manipulācijām. Mājās atmosfēra brīžiem var būt depresīva, taču tas nebūs ilgstoši. Negaidi, ka būs kāds izklaidētājs un mierinātājs, dari to pats.

Nākamais: Zivis
0 Komentāru