Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

10

Ūdensvīrs

Turi mēra sajūtu pieticīgu kā novembra saules siltumu! Atcerieties, ka tev nebūs neviena uzraugošā kontroliera, to vari darīt tikai pats. Pārmērības jebkurā jomā var beigties ar veselības komplikācijām.

Mēneša lielākā daļa paies zem darba karoga – šajā sfērā būs visa sākums un visa finišs. Revidē savus darba failus un pārskati ambīcijas. Saņemsi iespēju ieviest izmaiņas profesionālajā jomā. Dažam iespējams paaugstinājums, citam – atgriešanās iepriekšējā darbavietā vai amatā, kur strādāji labprātāk. Draugi un kolēģi tevi var gan celt, gan pelt.

Intelektuāli būsi pārpūlējies, ļauj neparastām idejām piedzimt, izaugt un tad doties dzīvē. Kad svētki būs nosvinēti, visas zosis un gaiļi apēsti un līdz algai vēl tālu, vari iesaistīties kopīgos projektos, sadarbības uzņēmumos vai meklēt citādu jaunu naudas avotu. Un nauda nāks vieglāk, bet vai vairāk?

Mīlas karaļvalstī arī gaidāms apvērsums. Liktenīgas un neizbēgamas lietas risināsies vairāk vai mazāk atklāti. Viss notiks ar vai bez tavas līdzdalības, tev iesaistoties vai atturoties. Ko tu liktenim padarīsi, viņš jau stiprāks par tevi! Var piedzīvot vilšanos saistībā ar kāda cilvēka rīcību – velti dotās cerības liks tev justies nomāktam. Neskatoties ne uz ko, vari uz viņu paļauties, taču konkrētajā situācijā būs grūti izlikties nepamanām šo nepatīkamo brīdi. Situāciju mājās var saasināt arī kāds cilvēks ārpus tava ģimenes loka. Galvenais, visas batālijas un brīvības cīņas izcīnīt līdz ziemsvētku laikam.

Nākamais: Ūdensvīrs
0 Komentāru