Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?

0 Komentāru
Ģimenes dzīvē var samilzt augonis vai pieteikties mazulis: ko zvaigznes sola novembrī?
Pixabay

Novembris ir sveču un karstvīna romantikas triumfa laiks, tādēļ kādam šis izvērtīsies piemērots laiks sirds lietām un mīlas piedzīvojumiem. Dažiem šis mēnesis paliks atmiņā ar prieku, ko sniegs bērniņa pieteikšanās. Tāpat bez sarežģījumiem var neizpalikt attiecības ar laulātajiem draugiem. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Novembri krāsaināku darīs kāds nozīmīgs ielūgums vai piedāvājums, kas pārņems un sildīs tavas domas un prātu līdz pat tā realizācijai. Gaidu un ilgu iespaidā vari sākt uzvesties nenormāli, cenšoties šķist gudrs un emocionāls vienlaicīgi.

Mēneša pirmajā pusē rādās labvēlīgs laiks biznesa ceļojumiem un dzīvesvietas maiņai darba vai izglītības dēļ. Iespējama neplānota profesionālā tikšanās, kuras laikā satiksi jaunus un interesantus cilvēkus, kuri krasi un spēcīgi ietekmēs tavu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Raizes var sagādāt neatliekamie, šomēnes veicamie pirkumi. Naudas pārskaitījumu vai citu finansiāla rakstura dokumentu saņemsi ar nokavēšanos. Mēneša laikā gaidāma atzīšanās vai atvainošanās par iepriekš pret tevi vērstām ļaunprātībām darbā. Tev būs ļoti svarīgi to dzirdēt.

Pielijušo un drēgno vakaru mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem. Varēsi baudīt flirtu, iemīlēšanos un randiņus. Apsver, vai tev ir nepieciešams slēpt savas vājības. Tā sava izredzētā acīs radīsi izkropļotu priekšstatu par sevi. Rīkoties ar sev ierastām metodēm un nebaidies atklāt arī ievainojamās vietas. Daži rakstura trūkumi slēpj daudz priekšrocību.

Noteikti pieņem ielūgumus uz dzimšanas dienām vai citiem personīgiem svētkiem un noteikti draugu lokā nosvini valsts dzimšanas dienu.

9

Mežāzis

Mārtiņdienas zosu giljotīnas mēnesis tev būs piesātināts ar gaidītiem un negaidītiem notikumiem mājās, saistībā ar tavu vai kāda tuvinieka ceļojumu vai dzīvesvietas maiņu. Svarīgākie notikumi risināsies mājās un būs saistīti ar cilvēkiem, kuri atrodas tālu prom no tevis.

Novembrī profesionālais dzīves plāns nebūs izpelnījies īpašu uzmanību. Pastāv variants atgriezties pie senās nodarbošanās. Tas raisīs pozitīvas emocijas visām iesaistītajām pusēm. Mēneša beigās piemērots laiks, lai izvirzītu sev profesionālos mērķus un sastādītu plānu to īstenošanai. Atsevišķos gadījumos tie būs saistīti ar dzīvesvietas maiņu. Iestādes un institūcijas būs labvēlīgas dažādu juridisko jautājumu sakārtošanai.

Ja tev uzrodas nerisināma problēma, kāpēc nepadalīties ar to? Esi pieradis uzskatīt sevi par morāli spēcīgu un stabilu personību, taču šāds viedoklis par sevi ne vienmēr var būt vietā. Vairāk sadarbojies ar līdzīgi domājošiem.

Tevi var patīkami pārsteigt negaidīti ienākumi – pārmaksāto nodokļu atgriešana, apdrošināšanas izmaksa vai materiālā palīdzība no radiniekiem.

Jušanas un patikšanas plānā atjaunosi senu draudzību, kura dažādu apstākļu dēļ tika pārtraukta un turpināsi oktobrī uzsāktu kursu uz atbrīvošanos. Ja nejūti patiesu pieķeršanos partnerim – atlaid viņu. Savstarpējās cieņas apliecinājumu variet paust kopīgā svētku pasākumā. Atvieglojumu izjutīsiet abi.

Nākamais: Mežāzis
0 Komentāru