Gavrilovs – viens no galantākajiem Dejo ar zvaigzni vīriešiem

1 komentārs
Gavrilovs – viens no galantākajiem Dejo ar zvaigzni vīriešiem
Foto: ekrānšāviņš

Uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs ar sajūsmu atceras dalību šovā Dejo ar zvaigzni, bet pedagogi un deju partnere uzņēmēju atceras ar savu mērķtiecību un galantumu.

Pirmā šova Dejo ar zvaigzni pedagogs un vadītājs Valērijs Mironovs atceras: ”Vitālijs toreiz tādā “brenda” izmērā bija kā prezidents. Atnāk zālē biznesa vides pārstāvis, ar visiem sveicinās, un mēs nejūtam, ka viņš citādāks. Vitālijs bija kā balta lapa, un tas viss, kas nāca, tas nāca no jauna, pirmo reizi. Pirmā deja bija lēnais valsis, kuru viņš diezgan ilgi mācījās. Tur jau nav daudz – trīs soļi, taču viņš tajos apmaldījās kā trijās priedēs. Domājām, kā mēs viņu no turienes ārā dabūsim.”

Taču, neraugoties uz sākotnējām problēmām, Gavrilovs ar savu valsi ieguva pirmo vietu šova vakarā.

Vitālijs Gavrilovs atceras, ka viņam bija svarīgi, kas būs viņa partnere, bet, kad uzzinājis, ka tā būs Ieva Kemlere, viņš piekritis dalībai šovā. Viņa atceras, ka Gavrilova intensīvā darba grafika dēļ deju treniņi notikuši agri no rīta, bet viņš savu partneri esot lutinājis pat ar šampanieti. Arī Mironovs atceras – tik galantu vīrieti kā Gavrilovs vajag vēl pameklēt!