Gaudošanas entuziasti uzstāda Ginesa rekordu

Komentāri

Lielbritānijā uzstādīts jauns rekords, pulcējot lielāko skaitu cilvēku, kas vienlaikus gaudo, skatoties mēness virzienā.

Uz neparastā rekorda uzstādīšanu ieradās vairāk nekā 400 cilvēku. Daudzi no viņiem bija centušies atbilstoši saģērbties – kā vilkači. Kā ar visiem rekordiem arī šim bija jāievēro strikti noteikumi – lai kvalificētos, visiem dalībniekiem bija jāskatās vienā un tajā pašā virzienā un jāgaudo vismaz vienu minūti no vietas. Lai gaudošana būtu pēc iespējas autentiskāka, tika pieaicināts īsts vilku pazinējs, kas vadīja mēģinājumus un skaidroja pareizo gaudošanas tehniku.

Pēc minūti ilgās gaudošanas pasākuma rīkotāji pauda pārliecību, ka ar 464 klātesošajiem viņu vieta Ginesa rekordu grāmatā ir nodrošināta. Līdzšinējais rekords piederēja ASV Minesotas Universitātes studentiem – viņi gaudošanai sapulcēja 296 cilvēkus.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl