Gatavojies pārsteigumiem uz mīlētāju takas: janvāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Gatavojies pārsteigumiem uz mīlētāju takas: janvāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Janvārī ir pienācis īstais laiks sevis palutināšanai. Daudziem 6. janvāra jaunmēness ļaus nedaudz pavērt durvis uz sapņiem. Līdz ar gaismas atgriešanos mēneša beigās atkal jāsagatavojas pārsteigumiem uz mīlētāju takas. Vairāk par to, ko zvaigznes sola janvārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

Auns

Janvārī tev jādomā galvenokārt par vienmērīgu spēku sadalījumu. Lai visu iecerēto un neatliekamo ar dievpalīgu varētu realizēt, jārīkojas metodiski un neatlaidīgi. Neko nevajag šturmēt un iekarot ar spēku. Janvāris ir brīdis, kad izmantot ietekmīgo protekciju, un dzīve iegūs vilinošu perspektīvu.

Tomēr pirms tam ar visu spēku palīgu tev jānokopj un jāsakārto mazās lietas, bet ne mazsvarīgās. Zinot, ka tev nepatīk šāda veida ierobežojumi un noteikumi, tomēr tas nāks par labu lielajam rezultātam. No minētā secinām, ka darbs būs ļoti nopietna tēma tavā dzīvē šajā sala mēnesī.

6. janvāra jaunais mēness norāda, ka galvenais ir nevis vienkārši spēt visu apdarīt, bet būtiski ir pabīdīt tās lietas uz priekšu. Kompanjoni būs labvēlīgi noskaņoti un tu cilvēkiem patiksi. Vēl jo būtiskāk ir, lai tas, ko sastrādāsi janvārī, gandarītu arī tevi pašu.

Izskatās, ka tavā ģimenes un mājas dzīvē notikumi attīstīsies uz remdenas emocionālās nots. Lēni provocēsies zemapziņā slēptais un noklusētais. Tā teikt – visas kārtis neliksi galdā. Vajadzētu paslēpot, izvēdināt vecās slidas – atlaidīs un kļūs vieglāk.

Saskarsme uz mēneša vidu kļūs konkrētāka, tiešāka, enerģiskāka. Galvenais nebaidīties arī patikšanas un simpātiju izrādīšanā. Liec lietā ne tikai verbālos instrumentus, bet arī ķermeņa valodu.

Viela pārdomām gada sākumam – vai ir iespējams atgriezties tajā laikā, kad sajuties vislabākajā fiziskajā formā? Varbūt ir, un tas ir piepūles vērts un vēl nav par vēlu.

0 Komentāru