Komentāri
Gardēžus vakariņu laikā aicina “nesēdēt” sociālajos tīklos, bet ļauties sarunām un ēdiena baudīšanai
Pixabay

Restorānu nedēļas dalībnieki metuši izaicinājumu apmeklētājiem pusdienu vai vakariņu laikā likt pie malas mobilos tālruņus un ļauties savstarpējām sarunām. Tiem, kuri būs gatavi šo izaicinājumu pieņemt, tiek solīti pārsteigumi.

Rudens Rīgas restorānu nedēļas laikā, kas sākas šodien un turpināsies līdz 16. oktobrim, labākie Rīgas restorāni ver durvis visiem gardēžiem, kuri ir gatavi ļauties baudpilnam garšas piedzīvojumam par īpaši pievilcīgu cenu – 15 vai 20 eiro par trīs ēdienu maltīti.

Katru gadu šīs nedēļās laikā tiek rosināta diskusija par kādu ar restorānu kultūru aktuālu tēmu. Šoreiz Live Rīga kopā ar restorāniem vēlas uzsvērt savstarpējo komunikāciju ēdienreižu laikā. Astoņi Rīgas restorānu nedēļas dalībnieki – KID, Bestsellers, Entresol, Galerija Istaba, Kaļķu vārti, MUUSU, Tinto un Zvejnieka dēls – ir iesaistījušies īpašā akcijā, aicinot apmeklētājus pusdienu un vakariņu laikā atteikties no mobilo tālruņu lietošanas, tā vietā ļaujoties sarunām un gardo maltīšu baudīšanai. Tiem apmeklētājiem, kuri būs gatavi pieņemt šo izaicinājumu, restorāni ir sagādājuši pārsteigumu.

”Mēs tik daudz laika pavadām, izmantojot telefonu pieraduma pēc, ka nolēmām aicināt Restorānu nedēļas apmeklētājus pievērst vairāk uzmanības un nodoties nevis internetam un sociālajiem tīkliem, bet gan sarunām, šefpavāru sagatavotajiem ēdieniem un apkārt notiekošajam,” skaidro RTAB valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Apskati pilnu Rīgas restorānu nedēļas dalībnieku sarakstu un restorānu sagatavotos piedāvājumus. 

 

Lasi vēl