Komentāri

Dienvidkorejiešu popmūzikas sensācijas Psy videoklips Gangnam Style uzstādījis vietnes YouTube skatījumu rekordu, pārsniedzot skaitītāja limitu, tādēļ nācies mainīt tā uzstādījumus, vēsta CBC News.

Slavenais video skatīts vairāk nekā 2 147 483 647 reizes, kas līdz šim bija uzstādīts kā maksimālais skatījumu skaits, jo vietnē izmantota 32 bitu sistēma, akcentēja YouTube pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs nekad nebijām domājuši, ka viena video skatījumu skaits varētu pārsniegt 32 bitu sistēmas iespēju robežas, taču tas bija pirms mēs uzzinājām par Psy,” minēts paziņojumā.

Tagad skaitītāja uzstādījumi tikuši mainīti uz 64 bitu sistēmu, un tas spēj reģistrēt līdz 9 223 372 036 854 775 808 skatījumiem.

Gangnam Style video par pasaules sensāciju kļuva 2012. gadā, galvenokārt pateicoties komiskajam videoklipam.

Otrais visvairāk skatītais videoklips vietnē YouTube ir kanādiešu dziedātāja Džastins Bībera dziesmas Baby video, taču tas no Gangnam Style atpaliek par vairāk nekā miljardu skatījumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl